fbpx

Açık Havada Evlenme Teklifi Fikirleri

, ,

Havanın ılık veya sıcak olduğu dönemler açık havada evlenme teklifi yapmak için en uygun zamanlardır. Sokak, kumsal gibi ortamlar kışın da kullanılabilir ama kız arkadaşınızın bu unutulmaz günün tadını tam olarak çıkarmasını istiyorsanız çok üşümeyeceğinden ve ıslanmayacağından emin olmanız gerekir.

Kumsalda Evlilik Teklifi

Romantik bir teklif yapmayı düşünüyorsanız kumsallar bunun için ideal ortamlardır. Hava karardıktan sonra mumlarla ve fenerlerle süslenen, kıyısında bir çardak veya çadır kurulan bir sahil muhteşem ve etkileyici görünür. Yıldızların ışıklarının ve dalga seslerinin etkisinin hakkını da yememek gerekir tabii.

Ekonomik bir teklif yapmak durumundaysanız sahilde bir afiş açtırmak, ikiniz için birkaç romantik parça çalacak bir veya birkaç müzisyenle anlaşmak gibi alternatifleri tercih edebilirsiniz. Bir başak seçenek de siz deniz kenarında iken yolunuza içinde balonlar, sevgiliniz için aldığınız küçük hediyeler gibi şeylerin bulunduğu büyük bir hediye kutusu çıkmasıdır. Aldığınız yüzük de bu kutunun içinde olabilir.

Diğer Alternatifler

Açık havada evlilik teklifi yapmak için düşünebileceğiniz ortamlardan biri de sokaklardır. Uygun bir alanda bir barkovizyon gösterisi düzenlenmesini ayarlayabilir veya bir sokak tiyatrosu organize edebilirsiniz. Afişle, canlı müzikle ve hediye kutusuyla teklif gibi alternatifler sokak ortamında da gerçekleştirilebilir. Sokakta yapılacak teklifler için başka bir seçenek de dünyanın en popüler nostaljik araçlarından birini kullanmaktır: Klasik bir Volskwagen Beetle.

Adalar, sevgiliye İstanbul’da sürpriz yapmak isteyenler için mükemmel bir alternatiftir. Partnerinize günü Prens Adalarından birinde gezip eğlenerek geçirmeyi teklif edip, gittiğiniz adada mutlulukla karşılayacağı teklifinizle karşılaşmasını ayarlayabilirsiniz. Bunun için belli bir yer ayarlamak ve bazı hazırlıklar yapmak gerekir tabii ki.

“Kız arkadaşıma unutamayacağı bir teklif yapmak istiyorum ama bunun için profesyonel yardıma ihtiyacım var” diyorsanız Hayatımın Sürprizi ekibi olarak hayallerinizi gerçeğe dönüştürmekten büyük bir mutluluk duyarız. Farklı isteklere, beğenilere ve bütçelere yönelik organizasyonlarımızla yıllardır bu piyasanın içindeyiz. Alanımızda edindiğimiz sayısız tecrübeye rağmen, hala ilk günkü kadar hevesli ve heyecanlıyız. Zira her seferinde başka bir çiftin mutluluğuna tanık oluyoruz ve müşterilerimizin hikayelerinde bir rolümüz olmasından dolayı sevinç duyuyoruz.

Tanık olduğumuz sevinç gözyaşlarının, heyecanla büyüyen gözlerin, bazen hafifçe titreyen seslerin, duyduğumuz “Evet!” cevaplarındaki coşkunun değerine paha biçilemez. Bizi arayın. Sizin mutluluğunuzda da küçük bir payımız olmasını çok isteriz.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp