Çırağan Sarayı’nda Evlenme Teklifi

, ,

Osmanlı Devleti’nden bize kalan en önemli kültür miraslarından biri  Çırağan Sarayı. Aynı zamanda Boğaz’ın orta yerinde misafirlerine tarihi dokuyu ve romantizmi doruklarında yaşatan bir yapı olarak da ön plana çıkıyor. Biz de Hayatımın Sürprizi ekibi olarak bu muhteşem sarayı siz ve sevgiliniz için muhteşem bir evlilik teklifi mekanına dönüştürmeyi düşündük. Sarayın adını şimdiye dek düğün organizasyonlarıyla duyduğunuz için bu fikir size biraz farklı gelebilir. Çırağan Sarayı’nda evlenme teklifi paketimizin detaylarına bakalım.

Çırağan’da evlilik teklifi denildiğinde aklınıza neler geliyor?

Sarayda sevgilinizle baş başa yiyeceğiniz romantik bir yemek ve ardından bahçede yapacağınız yürüyüşün ardından ona yüzüğünüzü sunmak ve hayatınızın geri kalanını onunla birlikte geçirmek istediğinizi dile getirmek mi? Açıkça söyleyelim, profesyonel bir ekip olduğumuz halde o anı gözlerimizin önüne getirmek bizi bile duygulandırdı. Bir de sevgilinizin bu sürprize nasıl mutluluk ve coşkuyla karşılık vereceğini düşünün. Bizce Çırağan Sarayı’nda evlilik teklifi birlikte kuracağınız mutlu yuvanın temellerini olabilecek en iyi biçimde atmak için harika bir seçenek olacaktır! Üstelik bu fikir hoşunuza gittiyse hayalinizdeki evlenme teklifi organizasyonunu hayata geçirmek için çok fazla yorulmanıza da gerek yok. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçip nasıl bir ortamda, hangi şartlarda evlilik teklifinde bulunmak istediğinizi anlatmak. Geri kalan her şeyi bizler sizin için seve seve halledeceğiz.

Çırağan Sarayı’nın içinde bulunan ve pek çok davete ev sahipliği yapan Tuğra Restoran’da müstakbel eşinizle baş başa yiyeceğiniz bir yemek Çırağan Sarayı’nda evlenme teklifi paketimizin ilk ayağını oluşturuyor. Elbette bu yemeğin içeriği ve içkili mi yoksa içkisiz mi olacağı gibi detaylar sizin tarafınızdan belirlenecektir. Ardından sıra gecenin kilit anına, yani evlenme teklifinizi nasıl yapacağınıza geliyor. Dilerseniz sevgilinizi için seçtiğiniz yüzük yemek yediğiniz masanın altına, yemeklerin aralarına ya da içlerine saklanabilir ya da yemeğin sonunda melek kostümü giymiş bir arkadaşımız tarafından kendisine sunulabilir.

Eğer teklifinizi açık havada yapmak isterseniz

Çırağan Sarayı’nın Boğaz manzaralı muhteşem bahçesinde ikiniz için hazırlanmış ve özel olarak dekore edilmiş bir bank sizi bekliyor olacaktır. Üstelik sevgiliniz yaptığınız planın inceliğinden hayrete düşmüş biçimde teklifinizi kabul edip kollarınıza atıldığında yanı başınızda patlayacak olan volkanlar da cabası! Bu durumda size ve partnerinize yalnızca birlikte kuracağınız yuvanın ilk adımını attığınız bu muhteşem günün tadını doyasıya çıkarmak, birbirinizden ve mutluluğunuzdan başka hiçbir şey düşünmemek kalacaktır.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp