fbpx

Yunuslarla Evlenme Teklifi

, , , ,

Müşterilerine sunabileceği sürpriz evlilik teklifi fikirlerinde sınır tanımayan, yaptıkları her bir organizasyonla müşteri kitleleri biraz daha artan Hayatımın Sürprizi ekibinin yunuslarla evlenme teklifi organizasyonu hakkında biraz bilgi edinmek ister misiniz? Başlamadan önce bunun müşterilerimizi memnun etmek için hazırladığımız onlarca organizasyondan sadece biri olduğunu hatırlatalım. Bizde daha pek çok sürpriz organizasyon fikirleri var. Ve onları sizinle paylaşmaya her zaman hazırız.

Yunuslarla evlilik teklifi organizasyonu için sevgilinize bir yunus gösterisine gitmeyi teklif ediyorsunuz. Kendisi sizinle birlikte eğlenceli birkaç saat geçirecek olmaktan dolayı mutlu oluyor tabii, ama ilerleyen saatlerde bambaşka bir mutluluk yaşayacağını bilmiyor. Bu sır erkek tarafıyla bizim aramızda. Siz mekana gelmeden önce her şey ayarlanmış, gösterinin yapıldığı mekanın yetkilileriyle görüşülmüş, en güzel evlilik teklifi sözleri hazırlanmış oluyor.

Gösteriye geldikten sonra siz sevgilinizle birlikte yerinize yerleşiyor, olacaklardan hiç haberiniz yokmuş gibi efendi efendi oturuyorsunuz. Balinalar, morslar, fok balıkları ve yunuslar herkesi hayran bırakan numaralar yapıyorlar; zevkle seyrediyorsunuz. Bir noktada gösteriyi yöneten kişi eğlenceli bir oyun için bir çifte ihtiyaç duyduğunu söylüyor. Ve her ayrıntısını titizlikle hazırladığımız yunuslarla evlenme teklifi organizasyonu işte o zaman başlıyor:

Oyun için seçilen çift tesadüfen (!) siz oluyorsunuz. Ve bu oyun gereği, havuza yunuslar geri getirsin diye atılan halkalar size veriliyor. Fakat o da ne? Sevgilinize gelen halkada bir farklılık var. Bu farklılık halkaya takılmış bir not ve bir evlilik yüzüğü.

Gösterinin bundan sonrasında olaylar kendiliğinden gelişiyor. Muhtemelen bir gün geleceğini umduğu ama o anda hiç beklemediği bu sürpriz evlenme teklifi, diğer seyircilerin coşkulu katılımı, çok şık gül buketleri sevgilinizin gözlerine mutluluk yaşları dolmasına neden oluyor. Bu noktada boş bulunup da devrilmemeye dikkat etmelisiniz, çünkü bu şahane teklifi alan kızların bir kısmı birdenbire coşkuyla sevgililerinin boynuna doğru uçup sımsıkı sarılıyorlar.

Siz mutlusunuz, biz bir sürpriz organizasyonu daha alnımızın akıyla tamamlamış olmaktan dolayı mutluyuz, diğer seyirciler bu güzel anlara tanık olmaktan ötürü mutlu. Bir mutluluktur gidiyor ortamda yani.

Alır mıydınız?

Yunuslarla evlenme teklifi ve diğer sürpriz organizasyonlarımız için bizi arayın; sorun, cevap verelim; isteyin, gerçekleştirelim; ‘Konuyu yüz yüze görüşmek isterim’ deyin, yüz yüze görüşelim; ‘Benim organizasyonumda şu da olsun’ deyin, onu da oldurmaya çalışalım. Neler hayal ettiğinizi, ne gibi detaylar istediğinizi iletin; her şeyin istediğiniz gibi olması için elimizden gelen her şeyi yapalım. Kapımız, telefonlarımız size her zaman açık. Çayımız kahvemiz de var. Buyurun 2 lafın belini kıralım, beraber planlar yapalım, sonra da onları uygulayalım.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp