fbpx

Yıldönümü Sürprizleri

, , ,

Kutlamak istediğiniz bütün günleri unutulmaz kılmayı, bir şenliğe dönüştürmeyi iş edinmiş olan ve işlerini de çok severek yapan Hayatımın Sürprizi ekibinin sizin için ne gibi evlilik yıldönümü sürprizleri hazırlayabileceğini öğrenmek ister misiniz?

Evlilik yıldönümünüzde hayat arkadaşınızla birlikte romantik, unutulmaz saatler geçirmek istiyorsanız yapmanız gereken şu; neler istediğinizi söyleyin ve ötesini bize bırakın.

Yıldönümü sürprizleri olarak neler mi yapabiliriz?

Evinizin uygun gördüğünüz bir bölümünde masa süsleme sanatının en güzel örneklerinden birini sergileyebiliriz örneğin. Birbirinden lezzetli yiyecek ve içeceklerle donatılmış bir masayı mumlarla, şamdanlarla, çiçeklerle süsleyerek size özel bir hale getirebiliriz. Arzu ederseniz masayı kurduğumuz mekanı da romantik bir şekilde süsleyebiliriz. Fotoğraflarınızdan ve / veya videolarınızdan yeni bir video oluşturabilir, bu videoya ikiniz için anlamlı olan şarkıları veya eşiniz için hazırladığınız özel bir konuşmayı ekleyebiliriz. Bir evlilik yıldönümü hediyesi aldıysanız hediyenin eşinize özel bir kostüm giymiş bir animatör tarafından sunulmasını ayarlayabiliriz. Dilerseniz yemek boyunca size hizmet edecek bir garson bulabiliriz. Başka ne yapabiliyorduk? Ah, evet, sizin istediğiniz veya bizim özenle seçtiğimiz parçaları çalacak bir müzisyen ayarlayabiliriz. Bu kutlamayı ölümsüzleştirecek fotoğraflar çekebilir ve / veya güzel bir videosunu hazırlayabiliriz.

Evlilik yıldönümünüzü ev ortamında değil de seçkin bir restoranda veya bir tarihi mekanda, özel bir ambians eşliğinde kutlamak istiyorsanız bu konuda da yardıma hazırız. Veya belki eşinize olan duygularınızın birçok kişi tarafından seslendirildiği bir video hazırlatmayı düşünürsünüz. ‘İstanbul dile geldi’ isimli bu paketimizde İstanbul sokaklarında dolaşan birçok insan hayat arkadaşınıza duyduğunuz aşkı ve bağlılığı, hayatınızı onunla paylaşıyor olmaktan duyduğunuz mutluluğu ve bu mutluluğun ömür boyu devam etmesi yolundaki dileklerinizi ifade eden cümleler kuruyorlar. Ortaya inanılmaz hoşlukta doğal bir koro çıkıyor.

Başka arzunuz? Bu evlilik yıldönümü organizasyonu sizin için, sizin mutlu olmanız için hazırlanıyor; dolayısıyla özel isteklerinizi de göz önünde bulunduruyoruz. Aslında bunları yüz yüze, detayı bir şekilde konuşmak lazım tabii. Ne zaman görüşmek isterseniz biz hazırız.

Unutmadan; Hayatımın Sürprizi ekibi yıldönümü organizasyonları dışında doğum günü kutlamaları, sürpriz evlilik teklifleri, düğün fotoğrafları ve ‘beni affet’ organizasyonları için de hizmetinizde.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp