fbpx

Yılbaşında Evlenme Teklifi

,

Yılbaşı gecesinde kız arkadaşınızla beraber bir şeyler yapmayı düşünüyor musunuz? Birçok çift bu geceyi baş başa veya bir grup arkadaşlarıyla beraber evde ya da dışarıda eğlenerek geçirmeyi tercih ediyorlar. Eğer sevgilinize evlilik teklifi yapmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız ama bunu ne şekilde yapacağınıza henüz karar vermediyseniz Hayatımın Sürprizi ekibi olarak size bir tavsiyemiz var: Ona yılbaşında evlenme teklifi yapın. Çok güzel olmaz mı? Belki zaten beraber mutlu, müzikli ve eğlenceli saatler geçirmeyi düşünüyorsunuz, mutluluğunuz ikiye katlanmaz mı? Bu fikirden hoşlandıysanız bu yazıyı okumaya devam edin, işte bizim önerilerimiz:

*Evde evlenme teklifi:

Yılbaşı gecesinde evinizi bambaşka bir havaya büründürmemize ne dersiniz acaba? Ev süsleme alanında gayet tecrübeli olan arkadaşlarımız kalp şeklinde balonlar ve mumlarla, çiçekler ve biblolarla, boncuklar ve gül yapraklarıyla evinizin girişine, salonuna, banyosuna estetik ve romantik dokunuşlar yapabilirler. Başbaşa yemek yiyeceğiniz şık bir masa hazırlayabilir veya orta sehpanızı çarpıcı bir yemek masasına dönüştürebilirler. Ayrıca beraberce izleyebileceğiniz bir evlenme teklifi videosu hazırlamamız da mümkün. Bu yılbaşında sürpriz evlilik teklifi organizasyonuna başka detaylar da ekleyebiliriz. Konuyu görüşmek için zaman kaybetmeden bizi arayın lütfen.

*Evlenme teklifi videosu:

Kız arkadaşınız başka bir şehirde yaşıyor ve siz ona bir yılbaşı hediyesi göndermek istiyorsunuz diyelim. Bu hediye neden bir evlilik teklifi videosu olmasın? Videoyu sizin gönderdiğiniz görsellerle oluşturabilir ya da size özel bir İstanbul dile geldi videosu hazırlayabiliriz. Bu çalışmayı bize verdiğiniz ipuçlarına dayanarak hazırladığımız, evlenme teklifinizle sonlanan kısa bir metinle yapıyoruz. İstanbul sokaklarında gezen insanlara metinden küçük parçalar söyletiyor, sonra da bu parçaları montajlıyoruz.

*Sapphire’de evlenme teklifi:

Teklifinizi İstanbul’un ışıklarına tepeden bakarak ve ikiniz için özel olarak hazırlanmış bir ortamda yapmaya ne dersiniz? İstanbul’daki evlenme teklifi mekanları arasında özel bir yeri olan Sapphire’in en üst katının bir bölümünü kullanıyoruz bunun için. Ortamı son derecede romantik bir şekilde süslüyor, pencere kenarında, şehrin manzarasına hakim çok şık bir masa hazırlıyor ve dilerseniz canlı müzik yapacak bir müzisyen de temin ediyoruz. Ortaya muhteşem bir romantik evlilik teklifi ortamı çıkıyor.

*Sokakta evlenme teklifi:

Kız arkadaşınıza unutulmaz bir yılbaşı yaşatmak istiyorsanız ona sokakta evlenme teklifi de yapabilirsiniz. Bu organizasyon için size birkaç farklı senaryo sunuyoruz. Örneğin sevgiliniz sizinle buluşacağı yere gidiyor ama orada sizinle değil, kendisini size ve hazırladığımız sürprize doğru yönlendirecek biriyle karşılaşıyor. Ya da önce onunla buluşuyor ama bir süre sonra bir bahane bulup yanından uzaklaşıyorsunuz ve sürprizler dizisi ondan sonra başlıyor. Sevgiliniz kendisine “Benimle evlenir misin?” diyeceğiniz yere gelinceye kadar yollarda enteresan olaylarla karşılaşıyor; mesela üstüne özel olarak baskı yaptırdığımız tişörtler giymiş kişilerle ya da bizim hazırlattığımız bir afişi taşıyan 2 kişiyle. Bu küçük eğlencelerden sonra, finalde onu bekleyen şeyle karşılaştığında heyecanı tavan yapıyor ve gözleri sevinç gözyaşlarıyla doluyor. (Bu bir kehanet değil tabii ki, çoğu zaman tam olarak böyle oluyor.)

*Yatta evlenme teklifi:

Size önerebileceğimiz bir başka yılbaşında evlenme teklifi ortamı da ekip arkadaşlarımız tarafından süslenmiş konforlu ve sağlam bir yat. Kız arkadaşınızla bu yatta hazırladığımız yemek veya kokteyl masasında (Hangisini arzu ederseniz) romantik ve keyifli sohbetler yaparak zaman geçirdikten sonra beraberce yatın uç kısmına geçiyorsunuz. İstanbul’un ve Marmara Denizi’nin tanıklığında teklifinizi yapmanızdan sonra isteğinize göre volkanlar patlatıyor veya gökyüzüne renkli balonlar uçuruyoruz.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp