fbpx

Yılbaşı İçin Ev Süsleme Fikirleri

,

Yılbaşı yaklaşırken yeni yıla dair umutlar beslemek, içinde bulunduğumuz yılda yaşadığımız olumsuz olayların etkisinden sıyrılmak isteriz. Bazılarımız yılbaşı için ev süsleme yapmayı da severiz; evimizi aile üyeleriyle, arkadaşlarla birkaç keyifli saatler geçirmek için renklendirmekten, canlandırmaktan keyif alırız. İnsanın yeni yıla sevdikleriyle oyun oynayarak, müzik dinleyerek, hediye alıp vererek, yiyip içerek, sohbet ederek umut ve keyif içerisinde girmesi güzel şeydir.

Yılbaşı İçin Ev Süsleme 

Evde yılbaşı dekorasyonu yapmak için profesyonellerden yardım almayı tercih ederseniz Hayatımın Sürprizi ekibi olarak size bu konuda yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İstanbul’da sürpriz organizasyonlar söz konusu olduğunda hem deneyimli, hem de güvenliyiz.  Yılbaşında sizin için yapabileceklerimize gelince:

Evinize balonlar, mumlar, özel şamdan ve mumluk setleriyle renk katabilir, güzel bir yılbaşı ağacı süsleme çalışması yapabiliriz.

Misafirlerinize canlı müzik dinletmek isterseniz müzisyen, ikramlıkların servisi için yardım isterseniz garson temin edebiliriz.

Yılbaşında evlenme teklifi yapmak gibi bir planınız varsa gül yaprakları, tea light mumlar, boncuk dizileri, kalp biçiminde üretilmiş balonlar ve aksesuarlarla romantik bir ortam hazırlayabiliriz. Uygun bir yere büyük boyutlu kırmızı harflerle “Seni seviyorum” yazabilir, içine teklif yüzüğünü koyabileceğiniz iç içe geçmiş kalp biçimli kutulardan oluşan bir set temin edebiliriz.  Özel tasarım pasta veya çiçek aranjmanı hazırlatabiliriz.

Yılbaşı Dekorasyonu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

*Kullandığınız aksesuarların renk ve tarz açısından ortama ve birbirlerine uyum sağlamasına dikkat edin. Piyasada biblolar, yaldızlı toplar, kokina ve yılbaşına özgü diğer çiçekler, çanlar, mumlar, ışıklı şeritler ve başka malzemeleri kolayca bulabilirsiniz. Ama önce nereleri süsleyeceğinize karar verin ve malzeme seçimini ona göre yapın. İpler, kurdeleler ve çeşitli objelerle kapıları ve pencereleri de süsleyebilirsiniz.

*Çok karmaşık bir süsleme yapmaktan kaçının, özellikle de  kullanacağınız ortam geniş değilse. Bu, kullandığınız güzel aksesuarların kalabalıktan ötürü göze çarpmamasına yol açabilir.

*Yılbaşı masası hazırlarken de ölçülü bir süsleme yapın. Konukların rahat edeceğinden ve ulaşmak istedikleri şeylere kolayca ulaşabildiklerinden emin olun.

*Yılbaşında evde evlilik teklifi yapacaksanız aksesuar, yiyecek – içecek ve müzik seçiminde sevgilinizin beğenilerini de dikkate alın.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp