Yatta Lazerle Evlenme Teklifi Fiyatları

,

Kız arkadaşlarına İstanbul’da evlilik teklifi yapmayı planlayan bazı beyler teklifi yat ortamında yapmayı ve Boğaziçi Köprüsü’nün altına lazerle evlenme teklifi sözleri yazılmasını istiyorlar. Bu şartlarda ortaya gerçekten unutulmaz bir evlilik teklifi organizasyonu çıkıyor. Deniz, gökyüzü, yıldızlar, ışıklar içindeki Boğaz Köprüsü, romantik bir organizasyon için özel olarak hazırlanmış bir yat, aşık ve heyecanlı bir çift; bütün bunlar bir araya gelince öyle olmaması mümkün mü? Havaların ılık veya sıcak olduğu mevsimlerde daha çok talep edilen bu organizasyon belli şartlar altında kışın da yapılabiliyor aslında. Bu “Belli şartlar” organizasyon unsurlarının yeterliliği ve kalitesiyle ilgili. Ekipmanların kalitesi, teknenin boyutu ve özellikleri, lazer cihazının özellikleri gibi şeyler organizasyonun başarısını doğal olarak etkiliyor. Ve yatta lazerle evlenme teklifi fiyatları da bu unsurlara göre değişebiliyor.

Hayatımın Sürprizi ekibi olarak bu tip organizasyonlarda neleri dikkate alıyoruz?

Nasıl bir hazırlık yapıyoruz; bunları anlatmak istiyoruz biraz size.

Yatta evlilik teklifi organizasyonları için kiraladığımız teknelerin havuz olarak tabir edilen arka kısmının geniş olması bizim için önemli. Çünkü biz burada çiftimiz için bir masa hazırlıyoruz ve bu kısım yeterli büyüklükte olduğu takdirde zemini de fenerler, dilek ağaçları ve özel aksesuarlarla süsleyebiliyoruz. Bu da tabii ki daha güzel bir görünüme yol açıyor.

Yatın bazı özelliklerini kendi çalışmalarımız açısından da önemsiyoruz. Yeterince hareket alanı, teknenin çeşitli yerlerine rahatça gidip gelmek daha verimli çalışmamızı sağlıyor. Siz sadece sizin için hazırladığımız güzel şeyleri görüyorsunuz, öyle de olması gerekir zaten. Fakat bu güzel şeyler bir koşuşturmacanın, telaşlı hazırlıkların sonucunda ortaya çıkıyor. Sizler organizasyon mekanına gelene kadar her şeyi halletmiş olmalıyız, hesapta olmayan aksilikler çıkarsa onları da halletmeliyiz; geldiğinizde her şey kusursuz olmalı. Bunun için de bize rahat bir çalışma alanı gerekiyor.

Yatta evlenme teklifi organizasyonunuz çok güzel bir havada başlayabilir, deniz gayet sakin olabilir fakat sonuçta denizdir o; ne yapacağı belli olmaz. Hava durumuyla ilgili bilgiler de her zaman doğru çıkmayabilir. Teknenin bu gibi durumlarla baş edebilecek güçte olması gerekir, örneğin deniz biraz dalgalanınca masa üzerindeki dekorasyon malzemelerimiz sallanarak, düşmemeli.

Teknenin ısıtma sisteminin yeterli olması, soğuğu ve rüzgarı geçirmeyen ama dışarıyı görmeyi de engellemeyen şeffaf brandaları olması şu yönden önemlidir: Böyle bir teklifi serin veya soğuk bir mevsimde yaptığınız zaman üşümezsiniz. Güçlü ve donanımlı bir yat ile, sis ve fırtına dışındaki hemen bütün hava şartlarında denize açılmak ve lazer gösterisi ile teklif yapmak mümkündür.

Teknenin ses sistemleri yeterli olursa, çift için çalınacak olan müzikler her tarafa yönlendirilebilir.

Yatta lazerle evlilik teklifi fiyatları

Lazer cihazının gücüne göre de değişir. Hayatımın Sürprizi organizasyon ekibi olarak piyasadaki en güçlü lazer cihazını kullanıyoruz. Kullandığımız renkli lazer cihazıyla Boğaz Köprüsü’nün altına yazılan yazılar hem daha net ve okunaklı oluyor, hem de uzak mesafeden de görülebiliyor.

Şunu da belirtmek gerekir ki masa örtüsü, tabaklar, çatal – bıçak, bardaklar, mumlar, çiçekler, dekoratif objeler gibi şeylerin de kaliteli olanlarını kullanmaya özen gösteriyoruz. Bu gibi malzemeleri araştırma yaparak, özenerek, yeni alternatifler arayarak seçiyor ve her organizasyon için yanımızda getiriyoruz. Ve kullanım ömürlerinin dolmaya başladığını anladığımız anda da yeniliyoruz.

Teknede ve lazer cihazı da kullanılarak her şeyiyle mükemmel bir evlenme teklifi yapmak istiyorsanız biz size her şeyin en güzelini, en iyisini temin etmeye hazırız.

Daha fazla bilgi almak isterseniz, işte telefonumuz:

0533 285 05 50


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp