fbpx

Yatta Evlenme Teklifi

, , , , , ,

Evlilik teklifi hayatınızı birlikte inşa edeceğiniz insanla yaşayacağınız en özel anlardan biridir. Özenle planlanması yıllar boyunca unutamayacağınız, mutlu bir anınız olmasını sağlar. Bu nedenle özellikle İstanbul’da yaşıyorsanız yatta evlilik teklifi seçeneğini mutlaka düşünmenizi öneririz. Deniz, güneş, akşam saatlerinde mehtap ve birlikte geçirilecek romantik saatler evlilik teklifinizin efsane olmasını sağlayacaktır. Ancak yatta yapılacak bir evlilik teklifi organizasyonu için uzun uğraşlar verilmesi, pek çok bağlantı kurulması ve en sonunda bunların hepsinin bir arada organize edilmesi gerekir. Böyle yorucu bir işle uğraşmak evlenme teklifi edeceğiniz günün keyfini yeterince çıkaramamanıza neden olabileceği gibi aynı anda pek çok şeyle meşgul olduğunuz için partnerinizi yeterince mutlu edemeyebilir. Meydana gelebilecek gecikme, iptal, iletişimsizlik gibi pek çok hatayla baş etmekte zorlanabilirsiniz. Size tavsiyemiz evlilik teklifinizin organizasyon kısmını bizim ellerimize teslim edip bu özel günü yalnızca yanınızdaki insanı, mutluluğunuzu ve kuracağınız yuvayı düşleyerek geçirmeniz.

Yatta evlenme teklifi için tercih edebileceğiniz pek çok organizasyon seçeneğini sizlere sunuyoruz.

Dilerseniz limana demirlemiş ve sizin için özel olarak süslenmiş bir yatta deniz ve martıların sesini dinleyerek hoş bir yemek yiyebilirsiniz. Daha ihtişamlı bir tablo mu hayal ediyorsunuz? Gün içinde arzu ettiğiniz süre boyunca içinde yalnızca sizin, sevgilinizin ve organizasyon ekibinden orada olması gereken kişilerin bulunduğu bir yat da ayarlanabilir. Kahvaltı, akşam yemeği ve yemek sonrası tüketilebilecek içki ve aperatif sunumları yapılır. Yatta evlilik teklifi paketimizde arzunuza göre değişiklikler talep ederek yaratıcılığınızı da rahatlıkla konuşturabilirsiniz.

Örneğin

Çift olarak romantik keman tınılarından ya da klasik gitarın huzur veren sesinden hoşlanıyorsanız, arzu ettiğiniz müziğin gece boyunca size canlı olarak eşlik etmesini isteyebilirsiniz.

Yemek masanız sizin isteklerinize göre anlamlı ve özenli biçimde süslenebilir. Sonra evlilik teklifinizi yaptığınız anda yatın en uç kısmında, boğazın suları ve İstanbul manzarası eşliğinde göğe salınacak ışıklı fenerler olabilir. Ya da onlarca balon veya evet cevabını duyduğunuzda patlayacak volkanlar da arzunuza göre en doğru anda devreye girebilir. Kısacası bu özel günde her şey tam da istediğiniz gibi planlanıp uygulanırken size ve sevgilinize yalnızca bu unutulmaz saatlerin tadını çıkarmak kalır.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp