fbpx

Yatta Evlenme Teklifi

, ,

Partnerinizin bir gün eşiniz olmasını hayal ediyor musunuz? Ona bu teklifi yapmanın zamanı geldiğinde sorunuzu özel bir şekilde sorma fikrine ne dersiniz? Partnerinizin hoşlandığı şeyler, hava durumu, yaşadığınız yerdeki mekanlar ve olanaklar, bütçeniz gibi faktörlere bağlı olarak onlarca farklı plan yapılabilir. Denize kıyısı olan bir yerde yaşıyorsanız özenle planlanmış bir yatta evlenme teklifi organizasyonu bunu yapmanın en güzel yollarından biri olabilir. 

Romantik bir teklif birçok kadının hayal ettiği bir şeydir. Denizin üstünde seyreden, amaca uygun şekilde süslenmiş bir tekne bunun için muhteşem bir ortam oluşturur. Böyle bir organizasyon düşünüyor fakat gereken hazırlıkları kendi imkanlarınızla yapamayacağınızı düşünüyorsanız haklısınız. Tekneyi kiralamak, dekore etmek, içinde bir yemek veya kokteyl masası hazırlamak, müzik gibi ayrıntılar için çeşitli bağlantılar kurmak ve yoğun bir çaba göstermek gerekir. Teknenin konforlu ve güvenli olması, aksesuarların temini gibi detayların profesyonellere bırakılması daha doğru bir tercih olur. Böylece size sadece partnerinizle birlikte geçireceğiniz romantik ve mutlu anların tadını çıkarmak kalır. 

Söz konusu olan keyifli, umutlu, mutlu beklentilerle dolu bir olay olsa da hayatınızın en büyük, en önemli sorularından birini sormaya hazırlanırken biraz gergin ve stresli olabilirsiniz. Bu gayet doğaldır. Özellikle İstanbul’da yatta evlenme teklifi yapmayı hayal ediyorsanız sizi rahat hissettirmeye ve her şeyin istediğinizden de güzel olmasını sağlamaya hazırız. Hızlı, becerikli ve deneyimli ekibimize bu konuda sonuna kadar güvenebilirsiniz.

Teknede evlilik teklifi organizasyonu alternatifleri

Mumlarla, balonlarla, fenerlerle süslenmiş bir yatta dalgaların ve martıların sesi eşliğinde keyifli bir yemek yiyebilirsiniz. Daha uzun süreli ve ihtişamlı bir organizasyon düşünüyorsanız farklı seçenekler de düşünülebilir. Örneğin konforlu bir yat, istediğiniz süre boyunca sizin için rezerve edilebilir. Sadece ikinizin ve organizasyon ekibinden görevli kişilerin bulunacağı bu ortamda kahvaltı, akşam yemeği ve yemek sonrasında uygun içki ve aperatif sunumları yapılır. 

Çift olarak romantik keman tınılarından ya da klasik gitarın huzur veren sesinden hoşlanıyorsanız, arzu ettiğiniz müziğin gece boyunca size canlı olarak eşlik etmesini isteyebilirsiniz. 

Yemek masanız sizin isteklerinize göre anlamlı ve özenli biçimde süslenebilir. Teklifinizi yaptığınız anda yatın en uç kısmında, boğazın suları ve İstanbul manzarası eşliğinde göğe salınacak ışıklı fenerler olabilir. Onlarca balon veya evet cevabını duyduğunuzda patlayacak volkanlar da arzunuza göre en doğru anda devreye girebilir. Kısacası bu özel günde her şey tam da istediğiniz gibi planlanıp uygulanırken size ve sevgilinize yalnızca bu unutulmaz saatlerin tadını çıkarmak kalır.

 

Güncelleme Tarihi: 18.11.2023


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp