fbpx

Vip Odalarda Evlenme Teklifi

, , ,

Hangi kadın kendisi için özel olarak tasarlanmış, süslenmiş bir mekanda ve en romantik evlilik teklifi sözleri eşliğinde evlenme teklifi almaktan hoşlanmaz? Ve hangi erkek zevk almaz kız arkadaşının onun için hazırlanmış sürpriz evlenme teklifi sahneleri sırasında düştüğü şaşkınlık ve mutluluğu seyretmekten? Nasıl parlar o kızın gözleri o anlarda biliyor musunuz? Zaten güzeldir ya, biraz daha güzel olur sanki. Önce inanamaz gördüklerine ama inandığı zaman da dünyanın en mutlu kadınıdır o an için.

VIP odalarda evlenme teklifi konseptli projelerimiz kız arkadaşınıza yukarıda tanımladığımız duyguları yaşatacak işte. İster misiniz onun nasıl daha da güzelleştiğini, daha da parladığını görmeyi?

Muhtemelen geleceğini umuyordur. Ama ne zaman geleceğini bilmediği bir an. Bu romantik evlilik teklifi ile karşılaştığı zaman, evlenme teklifi alacak yaşa gelmiş bir genç kız o. Ama dolabı açınca hiç ummadığı halde en sevdiği çikolatayı karşısında bulmuş bir çocuğa doğru nasıl hızlı bir geçiş yaptığını görmek hoşunuza gitmez mi? Gider sanıyoruz ki, biz erkeklerin sevgililerinin vip odalarda evlilik teklifi aldığı andaki o şaşkın, coşkulu ve mutlu ruh halinden nasıl hoşlandığını çok gördük.

Düşünün ki gayet şık, gayet lüks, gayet manzaralı bir otelin veya restoranın odalarından biri sadece ikiniz için hazırlanıyor. Yerlerde gül yaprakları, mumlar, fenerler ve çiçekler; tavanda uçan balonlar, özenle seçilmiş dekoratif aksesuarlarla süslenmiş şahane bir masa, zeminde içinde isimlerinizin baş harflerinin yazılı olduğu kocaman bir kalp: işte VIP odalarda evlenme teklifi paketi bu muhteşem ayrıntıları ve hatta daha fazlasını içeriyor. O ayrıntılar neler mi?

Peki, onlardan da söz edelim biraz:

Kız arkadaşınıza ‘Benimle evlenir misin?’ diyeceğiniz o özel, o şahane odada ikiniz için anısı olan veya çok sevdiğiniz parçaları canlı olarak çalacak bir müzisyen bulunmasını sağlayabiliriz örneğin. Evlilik yüzüğü masanıza özel kostüm giymiş bir animatör tarafından getirilebilir mesela. Veya ikinizin resimlerini, videolarını montajlayarak bir DVD hazırlayabilir ve sürprizin uygun bir yerinde bunu izlemenizi ayarlayabiliriz. Hatta ona söylemek istediğiniz çok şey varsa ama hele ki böyle bir zamanda bunları sözlü olarak ifade edemeyeceğinizi düşünüyorsanız bu sözleri ve isterseniz evlenme teklifinizi de DVD’ye dahil edebilirsiniz.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp