fbpx

Vintage Tarzı Evlilik Teklifi

, , , , ,

Kız arkadaşınıza yapacağınız evlenme teklifi için bir planınız var mı? Kendisi romantik sürprizlerden hoşlanan biriyse size vintage tarzı evlilik teklifi organizasyonu tavsiye edeceğiz. Vintage kelimesi aşağı yukarı nostaljik, eski zamanlara özgü gibi anlamlara geliyor. Hayatımın Sürprizi ekibi olarak bunu bir evlenme teklifine veya başka bir sürpriz organizasyona nasıl uyarlıyoruz peki; tabii ki eskiye ait dekoratif objeleri kullanarak. Bu bir radyo veya radyo formunda bir biblo olabilir, bir bavul, sehpa veya çerçeve olabilir, günümüzde pek fazla kullanılmayan, onlarca yıl öncesinin sembolü olan başka birçok şey olabilir. Moda ve dekorasyon alanında da kullanılan bu tip parçaları biz de bazı organizasyonlarımız için kullanıyoruz. Kız arkadaşınız vintage kıyafetlerden, eşya ve aksesuarlardan hoşlanan biriyse bu tarz objelerle hazırlanan bir sürpriz mutlaka hoşuna gidecektir. Ama böyle olması zorunlu değil, bir vintage evlenme teklifiorganizasyonu romantizmi seven birçok kadının hoşuna gider.

Günümüzde hayat biraz sert, hızlı ve aceleyle geçiyor ve birçoğumuz bu tempoya ayak uydurabilmek uğruna hayatın bazı güzelliklerini gözden kaçırıyoruz. Eski dönemlere ait eşyaların verdiği dingin, sakin, yumuşak, romantik hava biraz da bu yüzden seviliyor. Bunlar hayatınızı değiştirmiyor belki ama en azından yaşadığınız mekana dinlendirici, sakinleştirici bir hava katıyor. Veya hayal ettiğiniz evlilik teklifi organizasyonuna. Biraz çiçek, biraz mum, birkaç fotoğraf, eski tip biblolar, ferforje kuş kafesleri vesaire…”Benimle evlenir misin?” sorusunu böyle bir vintage tarzı evlilik teklifi ortamında duymak kız arkadaşınızın hoşuna gitmez mi sizce? Kendisi için özenle hazırlanmış olan romantik ve zevkli ortamı görünce mutlu olmaz mı? Böyle şeyler size pek hitap etmese bile onu sevindirmek için yaptığınız bu incelikten ötürü gözlerinize daha sıcak, saha bir aşkla bakmaz mı? Bakar; yani bakıyorlar, biz işimiz gereği çok tanık olduk buna. Böyle romantik sürpriz organizasyonlar kadınları mutlu eder, bir de hayatı yumuşatıp güzelleştirir, bir de, güzel anılara bir yenisinin eklenmesine yol açar, bir de, asla unutulmaz.

Az şey mi bunlar?

Kadınları mutlu etmek sandığınız kadar zor değildir, biliyor musunuz, çoğu imkanlarınız ölçüsünde yaptığınız küçük sürprizlerle mutlu olurlar. Varsayalım ki evlenme teklifi organizasyon fiyatları sizi aşıyor; kendi imkanlarınızı kullanarak ve arkadaşlarınızdan destek alarak bir şeyler yapabilirsiniz pekala. Veya ekonomik evlenme teklifi paketlerine bakarsınız; sokakta yürürken üstünde evlilik teklifi sözleri yazılı bir afişle karşılaşmanızın maliyeti pek yüksek değildir mesela. Profesyoneller tarafından hazırlanmış bir evlenme teklifi organizasyonu düşünüyorsanız size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Böyle bir şey düşünmüyorsanız da teklifinize kendi imkanlarınızla bir özellik, bir orijinallik katmanızı tavsiye ederiz. Bu kız arkadaşınızı sevindirecek, gözündeki değerinizi daha da arttıracaktır.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp