fbpx

Tiyatroda Evlenme Teklifi

, , ,

Sanatsal faaliyetlerle ilgili olan, bu konuda yakın zevkleri paylaşan ve birlikte bu tarz etkinliklere katılmaktan hoşlanan çiftlerin ilişkilerinin çok daha keyifli ve uzun ömürlü olduğunu biliyor muydunuz? Elbette bu önerme her çift için geçerli olabilir. Ancak iyi bir ilişkide böyle kültürel bir alanda ortak zevklere sahip olmanın önemi de yadsınamaz. Siz de sevgilinizle birlikte konserlere, sinema filmlerine ve tiyatro oyunlarına gitmekten mi hoşlanıyorsunuz? İlişkinizi ileri bir boyuta taşımaya karar verdiğinizde bu ortak beğenilerinizi muhteşem bir sürpriz evlilik teklifi senaryosuna dönüştürmeyi pekala düşünebilirsiniz. Hayatımın Sürprizi ekibi olarak bu konuda sizlere yardımcı olmak üzere birbirinden özel ve eğlenceli tiyatroda evlenme teklifi paketleri hazırladık. Evliliğe giden yolun başlangıcı olacak bu özel günde sizlerle birlikte olup tüm hayallerinizin gerçeğe dönüşmesini sağlamaktan büyük mutluluk duyarız.

Tiyatroda evlilik teklifi

Denildiğinde gözünüzde nasıl bir sahne canlanıyor bilemiyoruz ama biz sürpriz evlenme teklifi paketlerimizi mümkün olabilecek her türlü fikre hitap edebilecek şekilde hazırlamaya çalışıyoruz. Mesela arzu ederseniz şehrin belli bir bölgesindeki bir tiyatro salonunu siz, müstakbel eşiniz ve sevdikleriniz için özel olarak kapatıyoruz.

Sizin için anlaşacağımız tiyatro ekibimiz arzu ettiğiniz romantik bir tiyatro oyununu, siz ve sevgiliniz için özel olan bir anınızı ya da bizzat sizin hazırladığınız bir senaryoyu sahnede sizler için canlandırıyorlar.

Dilerseniz evlilik teklifiniz yine profesyonel tiyatrocu arkadaşlarımız tarafından sahneden ilan edilebiliyor. Bu senaryoda sergilenen oyunu dilerseniz sevgilinizle baş başa, dilerseniz bu özel anda yanınızda bulunmasını istediğiniz aile üyeleri ve arkadaşlarınızla birlikte izleyebiliyorsunuz.

Tiyatroda evlenme teklifi yapmaya karar verdiyseniz bunu kapalı bir salonda yapmak zorunda da değilsiniz. Dilerseniz karar verdiğiniz oyun sizin için sokakta ya da arzu ettiğiniz başka bir mekanda sergilenebilir, ya da bulunduğunuz mekan sürpriz bir biçimde bir tiyatro sahnesine dönüştürülebilir.

Sevgilinizle bir kafe ya da restoranda baş başa yemek yerken birden parmağınızı şıklattığınızı ve çevrenizdeki her şeyin, herkesin zamanın içinde donup kaldığını hayal edin. Ardından seçtiğiniz yüzüğü sevgilinize sunuyor ve evlenme teklifinde bulunuyorsunuz. Partnerinizin verdiği cevabın ardından ise yine parmağınızı şıklatmanızla hayat yeniden akıyor ve çevrenizdeki herkes sizi alkışlamaya başlıyor.

Böyle bir sahnenin düşüncesiyle bile gözleriniz parlıyorsa bir de sevgilinizin o anda yaşayacağı şaşkınlık ve mutluluğu düşünün. Bu teklif hem siz, hem de sevgiliniz için hayatınız boyunca unutamayacağınız ve çocuklarınıza keyifle anlatacağınız şahane bir anı olacaktır.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp