Tiyatroda Evlenme Teklifi

,

İster uzun süredir devam eden mutlu bir ilişkiniz olsun, ister yeni başladığınız bir ilişkide aşkı ve mutluluğu dolu dolu yaşıyor olun. Sevdiğiniz kişiye aile bağıyla bağlanıp bir yuva kurmayı düşünmeye başladığınız zaman sürpriz evlilik teklifi fikirleri de aklınıza gelmeye başlayacaktır. Birlikte adım atacağınız hayatın ilk ve en romantik anlarından biri olacak olan evlenme teklifi; en az kına, nişan, düğün gibi organizasyonlar kadar ciddiye alınmalı ve özenle planlanmalıdır. Bu nedenle evlilik teklifinizi nasıl yapacağınızı düşünürken aklınıza gelen tüm fikirleri değerlendirmeli, içlerinden en beğendiğinizi belirlemeli ve birkaç gün, hatta birkaç hafta önceden plan yapmaya başlamalısınız. Böylece teklifiniz alelacele görünmeyecek, hem sevdiğiniz kişi, hem de sizin için unutulmayacak bir hatıraya dönüşecektir.

Örneğin partneriniz sanatsal faaliyetlerden hoşlanıyorsa ona sinema veya tiyatroda evlenme teklifi etmeyi pekala düşünebilirsiniz. Başlangıçta kulağa garip geliyor olabilir. Ancak sizin için hazırlanmış bir tiyatro oyununun teklifinizle bütünleştirilerek sahnelenmesinin ne kadar romantik olacağını hayal etmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Tiyatroda evlilik teklifi fikri

Bu fikri destekleyip güzelleştirecek pek çok küçük sürprizi de düşünmeye başlayabilirsiniz. Karar vermeniz gereken ilk şey sergilenecek oyunun niteliği olmalıdır. Evlilik teklifinizi profesyonel bir ekip tarafından hazırlanmış romantik bir oyun sırasında mı yapmak istersiniz? Yoksa sevgiliniz ve sizin için özel olarak senaryolaştırılmış mutlu bir anınızın canlandırılmasını mı tercih edersiniz? Eğer bu konuda yeteneğiniz varsa oyunun senaryosunu bizzat kendiniz de oluşturabilirsiniz. Bu şekilde sürpriz evlenme teklifi organizasyonunuzun büyük bir bölümünde sizin de tuzunuz bulunur.

Ancak böyle bir organizasyon yaparken ayarlamanız gereken çok sayıda şey olduğunu unutmamalısınız. Oyuna karar verdikten sonra istediğiniz zaman bu oyunu sergileyecek profesyonel ya da yarı profesyonel bir oyuncu ekibiyle anlaşmanız, oyunun sergileneceği tiyatro salonunu ya da arzu ettiğiniz alanı ayarlamanız, mekanın düzenlemeleriyle ilgilenmeniz ve teklifinizi organizasyonun hangi kısmında, nasıl gerçekleştireceğinizi planlamanız gerekecektir. Bu nedenle tiyatroda evlenme teklifi etmeye karar verdikten sonra profesyonel olarak evlenme teklifi organizasyonu yapan şirketlerle görüşüp fikir almanızı ya da en azından organizasyonun belli bir kısmında bu tarz şirketlerden yardım almanızı tavsiye ederiz.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp