fbpx

Sokakta Tiyatro Oyunuyla Evlenme Teklifi

, , ,

Kız arkadaşınızı mutlu görmek ne kadar hoşunuza gidiyor, değil mi? Bir sıkıntısı olduğu zaman teselli etmeye, çözüm bulmaya çalışıyorsunuz. Güldüğünü gördüğünüz zaman o gülüşü sonsuza kadar zevkle izleyebileceğinizi düşünüyorsunuz. Peki, evlenme teklifinizi de onu şaşırtacak ve mutlu edecek bir şekilde yapmak ister misiniz? Öyleyse sokakta tiyatro oyunuyla evlenme teklifi organizasyonumuzu gözden geçirmelisiniz. Bu organizasyon şu veya bu sebeple sizin için uygun değilse Hayatımın Sürprizi ekibi olarak size başka teklifler de sunabiliriz.

Organizasyon Detayları

Sokakta sürpriz evlilik teklifi projemizde profesyonel tiyatro sanatçıları yer alıyor. Önceden anlaştığımız bir yerde hazırladıkları oyunu sergilemeye başlıyorlar. Siz de kız arkadaşınızla beraber orada bulunuyor ve başkalarıyla beraber oyunu seyretmeye başlıyorsunuz. Sevgilinizi bunun için ikna etmek size düşüyor. Ama herhalde açık havada küçük bir gösteri izlemeye “ Hayır” demeyecektir. Sergilenen tiyatro oyunu herhangi bir oyun olmuyor tabii. Sonunda sizin teklif yapmanıza uygun bir ortam oluşturacak şekilde planlanıyor. Ekip arkadaşlarımız da seyirciler arasında yer alıyor, fotoğraf ve videolar çekiyorlar. Oyunun sonuna doğru oyunculardan biri seyircileri de oyunun sonunun nasıl bitmesi gerektiğini sorarak olaya dahil ediyor. Bu soru size sorulduğunda kendi hayal ettiğiniz sonu söylüyorsunuz. Bu son sizin evlenme teklifiniz tabii ki. Siz kız arkadaşınıza “Benimle evlenir misin?” dedikten ve “Evet!” cevabını aldıktan sonra konfetiler patlatılıyor, dilerseniz başınızdan aşağıya gül yaprakları dökülüyor. İsterseniz sevgilinize bir buket çiçek veriliyor.

Sizin için hazırlanan bu sokak tiyatrosu profesyonel bir yönetmen tarafından tasarlanıyor. Oyuncular senaryoya çalışıyor, bir tiyatro salonunda defalarca prova yapıyorlar. 10 – 15 dakikayı geçmeyecek olan bu gösteri için son derecede titiz çalışmalar yapılıyor. Provalardan birine sizin de katılmanız gerekiyor bu arada. Böylece oyuncularla tanışıyor, oyunun istediğiniz gibi olup olmadığını görüyor ve size düşen rolün provasını yapıyorsunuz. Böylece içinizde rahat hareket edip etmeyeceğinize dair bir endişe de kalmıyor.

Kız arkadaşınız, hele ki sanatsal faaliyetlerden hoşlanan biriyse yaptığınız bu güzel jesti ömrü boyunca unutmayacaktır. Başta da belirttiğimiz gibi, sokakta tiyatro oyunuyla evlenme teklifi organizasyonu ilginizi çekmezse, hayalinizde başka bir şeyler varsa size farklı şekillerde de yardımcı olabiliriz. Bizim kumsalda, teknede, sinemada, tiyatroda, helikopterde, evde, İstanbul’un güzel ve şık mekanlarında, Heybeliada’da evlenme teklifi gibi birçok sürpriz evlenme teklifi paketlerimiz var. Sizin için yapabileceklerimiz hakkında daha çok bilgi edinmek isterseniz işte telefon numaramız:

0533 285 05 50


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp