fbpx

Terazi Burcu Aşk Uyumları

, ,

Terazi Burcu & Koç Burcu

Eğlence sizi bir araya getirmiş. Belki romantik bir çift diyemeyiz sizin için, ama eğlenceli tavırlarınızla çevrenizdeki insanları imrendireceksiniz.

İlişkinizde birbirinizi tamamladığınız noktalar çok fazla. Bu da demektir ki, ilişkinizin sağlam bir temeli var. Mesela o sinirliyken, sen onun sinirinin geçmesini sessizce bekleyebilecek potansiyele sahipsin. Bu herkesin yapabildiği bir şey değil. Bu bile ilişkinizin uzun ömürlü olabileceğinin bir işareti. Tabi ki sizi dört dörtlük bir ilişki bekliyor da demiyoruz. Onun kıskançlığından illallah edeceksin! Sen huzurun timsali iken; O yanında tartışmayı, kavgayı taşır. Bu da aranızdaki bir başka problem olacaktır. Ayrıca cinselliğe olan düşkünlüğü yüzünden, senden beklentisi de her geçen gün artabilir.

Terazi Burcu & Boğa Burcu

Seni de bıkmadan, usanmadan dinleyecek birisini buldun ya; konuş konuşabildiğin kadar… Sen, birlikte kalabalık ortamlara dahil olmak istersin, o ise genelde tek başına takılmak ister. En olmadı baş başa ortamlarda bulunmak ister. Eğer onu olduğu gibi kabullenebilirsen ilişkinizde sizi başka problemler beklemiyor diyebiliriz. Birlikte müzelere, sanat gösterilerine gidebilirsiniz. Mesele onu evden çıkarabilmen aslında. Evden çıkmak istemez, evden çıkınca da eve hemen geri gitmek istemez. Onu bir yere davet edeceksen onun karar vermesine fırsat vermeden plan yap deriz; çünkü o karar verdi mi onu kararından caydırman zor olacaktır. Bir kere yapamayacağım, gitmeyeceğim diyorsa aksi halde hareket ettirmek çok zordur. Sabit fikirlidir, kolay kolay kendi fikirlerinden ödün vermez. Birbirinizi kabullendiğiniz noktada çok zorlu bir ilişki değil…

Terazi Burcu & İkizler Burcu

İkiniz de monotonluktan hemen sıkılan bir yapıya sahip olduğunuz için yeni yerler, yeni tatlar ve yeni insanlar sizin ortak adımlarınız olacak.

Çok ortak noktanız olmasına rağmen;  söz konusu aynı evi paylaşmak olunca, aranızda fikir ayrılıkları yaşanacaktır. Sen evlilikten yanayken, o ise flörtöz bir yapıda gezinir durur. Seni şımartsın, sevgi gösterilerinde bulunsun; sen zaten ona misliyle karşılık verirsin. Yeter ki huzurunu kaçırmasın.

Terazi Burcu & Yengeç Burcu

O, evcimendir! Hem de fazlasıyla… Evde oturun, o size mısır patlatsın, birlikte bir dvd seyredin ister. Sen ise tam tersi. Sürekli dışarıda olmak, sürekli yeni insanlarla tanışmak istersin. Sen arkadaşlarınla vakit geçirmekten yanayken, o akrabalarıyla birlikte olmak isteyecektir. O çok duygusal ve romantiktir. Seni de bu tavırlarıyla kendine aşık edecektir zaten. Ama bunun dışında da seni ona bağlayan hiçbir şey olmayacaktır. Hatta bir süre sonra onun bu tavırlarından bucak bucak kaçmak bile isteyebilirsin.

Terazi Burcu & Aslan Burcu

O da senin gibi lükse asla hayır demez. Pahalı hediyeler, şık kıyafetler, trend cafeler… Sen içten içe insanlara kendini sevdirmeyi amaçlarsın; o ise iki lafından birinde kendini övmeye, ne kadar iyi bir hayatı olduğunu sergilemeye çalışır.

Senin dünyanda kavgaya yer yok, haliyle ilişkilerinde bu minimum düzeyde. Senin kalbini mantığın yönlendiriyor olsa bile, aslan burcu bu gidişata bir dur diyecek bizden söylemesi. Onunla çok eğleneceksin, kendini ona güvenle bırakabilirsin…

Terazi Burcu & Başak Burcu

O çok tertipli, planlı ve bakıldığında düzgün giyiniyor olabilir. Ama ne derler bilirsin, dışı seni yakar içi beni! Uyumlu bir birliktelik söz konusu değil. Bir süre sonra sen bile kendini tartışmanın ortasında bulabilirsin. O önce iş, sonra eğlence der. Ama bir türlü eğlenme faslına geçemediği gibi, sen de bir türlü iş faslına geçemezsin. Hal böyle olunca da başak burcu boş durmayacak ve seni eleştiri yağmuruna tutacaktır. Romantik sürprizler yapmak Başak Burcu’nun hiç adeti değildir; hatta sürpriz yapmak bile adeti değildir. Ondan sıkılman an meselesi…

Terazi Burcu Kadını & Terazi Burcu Erkeği

Herkes birlikteliklere evlilik diye başlıyor ve siz o noktaya çabuk varanlardansınız. Birbirinizi çok iyi anlıyor, gözlemliyor ve gerektiğinde gerekli müdahalelerde bulunabiliyorsunuz. Yan yana sıkılmanız mümkün değil. Her şeyi espriye vuran bir mizaca sahip oluşunuz ve de her an eğlenmeye hazır oluşunuz kahkaha sayınızı arttıran bir başka unsur. Bir ipte iki cambaz olduğu için zaman zaman acaba mı sorusunu kendine sorabilirsin. Ama yine de akıl karışıklığının yerini iyi ki kelimesine bırakması çok zamanını almaz…

Terazi Burcu & Akrep Burcu

O da senin gibi aşkı seven, duygulara önem veren birisidir. Ama duygulara önem veriyor olması demek, ulu orta aşkını yansıtacak anlamına gelmez. Akrep Burcu, kalabalıkta sevgi gösterisinden kaçınır. Senin kalabalıktan çekinmeden aşkımı doyasıya yaşarım, kimse karışamaz imajını oldukça itici bulacaktır. Sen her problemi anında konuşup, düzeltmekten yanayken, o ise çok kırgınsa zamana bırakır ve susar. Üzerine gitme deriz. Bu ilişkide sadece tensel çekim varsa bitmesi de yakın!..

Terazi Burcu & Yay Burcu

Eğlenmeye ve seyahate düşkün iki burç yan yana. Birbirinizi o aktiviteden bu aktiviteye davet etmekten ne ara çalışacaksınız bilemiyoruz. Sanki iki yetişkin değil de iki çocuk var karşımızda. Onun yanındayken sıkılmayacaksın ve emin ol güvenini asla boşa çıkarmayacak. Onun kadar açık sözlüsünü bulamazsın. Zaman zaman bu tavrı seni kırsa bile, kalbinde bir kötülükten kaynaklanmadığını bilmelisin… Terazi burcu evlenmeye ne kadar yatkınsa, yay burcu da evliliğe bir o kadar uzaktır. Buna rağmen aşk varsa ucunda mutlu bir evlilik sizi bekliyor.

Terazi Burcu & Oğlak Burcu

Senin her davette her ortamda boy gösterme isteğin, onun işine gelecek ve gidilmesi gereken davetlerde sana yalvarmasına gerek kalmayacak.

Sen eğlenmediğin ortamda bir dakika bile duramazken, onun bir süre sonra işkolik hallerinden baygınlık geçirebilirsin. Oğlak için ilk adım yarınının ekmeğini kazanmaktır. Sen daha bugünü yaşamayı bitirmeden, onun yarın odaklı olması saatlerinizin uyuşmamasına ve bir süre sonra kopmanıza sebep olabilir.

Terazi Burcu & Kova Burcu

Hayata aynı penceren bakmıyorsunuz; ama bu demek değil ki anlaşamayacaksınız! Sen lüksü, eğlenmeyi ve canlı ortamları seversin. O da aslında bunları sever ama sen marka bir kıyafete hatırı sayılır bir ücret ödemeyi tercih ederken, o bunun aksine gider telefonunu yeniler. O da canlı ortamlarda bulunmaktan ve sohbet etmekten hoşlanır. Sadece ona senin pencerenden bakmasına fırsat vermeli, daha doğrusu bunu ona sen göstermeli, öğretmelisin. Zaten gerisi çorap söküğü gibi gelecektir.

Terazi Burcu & Balık Burcu

O rahatlıkla senin dış dünyaya açılmış tavırlarına ayak uydurabilir, buna karşın zaman zaman yalnız kalmak da isteyebilir. Dış güdümlü bir yapıya sahip olduğu için sürekli senden bir onay bekleme halindedir, onu düzenli olarak pohpohlamalısın. Çaktırmaz ama aslında çok romantiktir. Bu ilişkinin patronu sensin. Hiç kavgaya dövüşe meydan bırakmadan bu görevi sen fark etmeden sana devredecek. İlişkinin dümeni sende kaptan!..

 


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp