fbpx

Teknede Sürpriz Evlilik Teklifi

, , , ,

Kız arkadaşınıza “Benimle evlenir misin?” demeye karar verdiniz, öyle mi? Kendinizi biraz heyecanlı hissediyor olmalısınız, böyle önemli bir kararı verip de heyecan duymamak mümkün değil. Sevgilinizin size sevinç içinde “Evet” diyeceğinden emin olsanız bile biraz gerginsinizdir muhtemelen, neler yapmanız, neler söylemeniz gerektiğini düşünmeye başlamışsınızdır. Zira kadınların romantik jestleri sevdiklerinin farkındasınız ve sevgilinize unutamayacağı bir teklif yapmak istiyorsunuz. Bu öyle bir teklif olmalı ki kız arkadaşınız bu saatleri ömrü boyunca hatırlamalı ve gözleri parlayarak yakınlarına anlatmalı. Geçireceğiniz romantik saatler en güzel ortak anılarınız arasında yer almalı. Peki, bunu nasıl sağlayabilirsiniz?  Onun için güzel bir teknede sürpriz evlilik teklifi organizasyonu hazırlayarak olabilir örneğin, değil mi?

Teknede Sürpriz

Bu tip bir sevgiliye sürpriz organizasyonu için önce kiralanacak güzel, sağlam, şık bir tekne bulmak gerekir tabii ki. Sonra da o tekne bir evlenme teklifine uygun bir şekilde güzelce süslenmeli ve içine 2 kişilik bir yemek veya kokteyl masası kurulmalı. Bunları kendi başınıza yapabileceğinizi düşünüyor musunuz? Bu mümkün elbette, gerekirse birkaç arkadaşınızdan da yardım alarak böyle bir ortamı kendiniz hazırlayabilirsiniz. Ama belki de bunu zahmetli bulursunuz. Hayal ettiğiniz konforlu ortama sahip bir tekne bulmak, süsleme malzemeleri, dekoratif aksesuarlar temin etmek, müzik istiyorsanız bunu ayarlamak, civardaki bir mekanla veya teknenin yetkilileriyle görüşüp masanın detaylarını hazırlamak sizin için kolay olmayabilir. Ama sırf bu sebeple sevgilinize teknede sürpriz evlenme teklifi alma zevkini yaşatmaktan vazgeçmeniz gerekmiyor tabii ki. Çünkü Hayatımın Sürprizi ekibi olarak sizin için bütün bunları ve hayal ettiğiniz başka detayları eksiksiz bir şekilde hazırlayabiliriz. Hatta isterseniz tekneye bineceğiniz yere şık ve konforlu bir araçla gelmenizi bile ayarlayabiliriz.

Aşağıda yatta evlenme teklifi yapmak isteyen müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin bir listesini göreceksiniz. Karşılıklı görüşerek bu listeye sizin uygulanması mümkün olan özel isteklerinizi de ekleyebiliriz.

*İsteğinize bağlı olarak limanda demirlenmiş olarak duracak veya denize açılacak bir teknenin temin kiralanması

*Teknenin süslenmesi

*Kaliteli servis takımları ve aksesuarlar kullanılarak hazırlanmış, sandalyeleri giydirilmiş romantik bir masa hazırlanması

*Dilerseniz teknenin uygun bir yerine fotoğraflarınız ve mesajlarınızdan oluşan bir köşe hazırlanması

*Özel sürprizler (Yüzüğün sevgilinize iç içe geçmiş kalp kutuların içinde takdim edilmesi, tekliften sonra balonlar ve çiçekler verilmesi, şampanya patlatılması, uzaktan kumandayla volkanlar patlatılması)

*Banttan müzik yayını veya dilerseniz canlı müzik yapacak bir müzisyen temin edilmesi

*Arzu ederseniz köprünün altına lazerle evlenme teklifi sözleri yazdırılması


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp