fbpx

Sürpriz Evlilik Teklifleri

, , , , ,

Sürpriz organizasyon, özellikle sürpriz evlenme teklifi konseptiyle hizmet vermekte olan bir firma olarak; beklentimizin de üzerinde gelen talepler doğrultusunda geliştirmiş olduğumuz birkaç organizasyonu sizin için listelemek istedik. Evlenme teklifi yapmak istiyorum diyen müşterilerimizden öncelikle bir sorunun cevabını net olarak vermelerini istiyoruz. “Sevgilinize %100 sürpriz niteliği taşıyan bir teklif mi yapmak istersiniz yoksa hayallerde canlandırılan romantik evlenme teklifi konseptinin zirvesini mi yaşatmak istersiniz?”

Aldığımız cevap tamamen sürpriz bir teklif yapmak istiyorum olduğunda, önerebileceğimiz alternatiflerden bir kaçı şu şekilde oluyor.

1- Yunuslarla Evlenme Teklifi:

Esas kızımızın hiçbir şeyden haber yokken, anlaşmalı bulunduğumuz bir yunus gösteri merkezine gelinir. Beyaz balinalar, morslar, foklar ve en sonunda da yunusların sergilediği showlar izlenir. Yunus gösterisi esnasında, gösteri yöneticisi bir oyun oynamak istediğini ve bu oyun için de bir çifte ihtiyaç duyduğunu belirtir. Tabii ki önceden kararlaştırıldığı üzere bizim çiftimiz sahneye alınır ve oyun başlar. Yunusların geri getirmesi için havuza atılan halkalar, çiftimize geri getirilir. Ancak esas kızımıza gelen halkada sürpriz bir detay vardır. Bu detayla hiç beklemediği anda, salondaki bütün izleyicilerin önünde teklifini alan hanımefendi mutluluk gözyaşlarını tutamaz.

 

3- Sinemada Evlenme Teklifi: 

Sevgilisiyle birlikte film seyretmek üzere salona giren esas kızımız perde arkasında kendisini çekmekte olan kameralardan habersiz reklamlar ve fragmanları izleyerek filmin başlamasını bekler. Ekranda birden bire kendi ismini ve sevgilisinin ona olan aşkını haykıran onlarca yabancı insandan sonra, sevgilisini ekranda görmenin şaşkınlığını atamadan ekrandakiyle eş zamanlı olarak önünde diz çöken sevgilisinin uzattığı yüzüğü görür. O anda etrafında patlayan flaşlar ve alkışlayan insanları fark edemeyecek kadar heyecanlı olan esas kızımızın yüzüne birkaç damla gözyaşı akmıştır bile.

5- Müzisyenlerle Evlenme Teklifi: 

Sevgilisiyle ya da bir arkadaşıyla deniz kenarında bir bankta oturan esas kızımız, birden kulağına gelen bir melodiye takılır. Yanlarındaki akordeoncu onların özel şarkısını çalmaktadır. Derken bir keman ve yan flüt de akordeona eşlik etmeye başlar. Bunun bir tesadüf olabileceğini düşünürken şaşkınlığını da gizleyemez. Bu esnada sevgilisinin ona hitap ettiği en özel kelime yazan afişi gördüğünde her şeyin onun için hazırlandığını fark eder ve ikinci afiş de açılır “Benimle Evlenir Misin?” Sokaktaki yüzlerce insanın alkışı arasında üzerine konfetiler patlatılır ve mutlu son.

7- Sokakta Evlenme Teklifi: 

Bunun sürpriz içinden sürpriz çıkan bir organizasyon olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Kameramız çiftimiz bir kafede otururken gizli çekimine başlar. Ortadan bir bahaneyle kaybolan sevgilisini bekleyen esas kızımıza şık bir kutu içerisinde bir not götürülür. Nota kapıda kendisini bir meleğin beklediği ve güzel sürprizler için bu meleği takip etmesi gerektiğini yazmıştır sevgilisi. Kapıya çıktığı an melek kostümü giymiş bir animatörle karşılan esas kızımız kendisini nelerinin beklediğini kesinlikle tahmin edemez. Melekle birlikte çıktıkları sürprizlerle dolu yolculukta, onları ilk olarak kendi t-shirtlerini giyen tiyatrocular karşılar. Eline uçan balonlar ve puzzle parçaları tutuşturulan hanımefendi birkaç metre sonra şarkılarını çalan bir gitarist ve maskelerini takan oyuncuları görür. Sevgilisinin onu ne kadar sevdiğini yazan pankart taşıyanlardan sonra koskocaman bir hediye paketiyle karşılaşır. Hediye paketinin üzerindeki puzzle la birlikte görevlerini tamamlar ve hediye paketini açmaya hak kazanır. Hediye paketi açıldığında havalanan uçan balonlarla ortaya çıkan esas oğlumuz diz çöküp yüzüğünü uzattığında kocaman bir de afiş açılır: Benimle Evlenir Misin?

 

2- Sapphirede Evlilik Teklifi:  

Sapphire, sadece İstanbul’un ya da Türkiye’nin değil, tüm Avrupa’nın en yüksek binası. Dolayısıyla muhteşem bir İstanbul manzarasına sahip. Sapphire’in 56. Katındaki özel yemek locasını çiftimize özel kapatıyor, yüzlerce mum ve gül yapraklarıyla dekore ediyoruz. Köpük harflerle “Benimle Evlenir Misin?” Ya da “Seni Seviyorum” yazmayı da ihmal etmiyoruz tabii ki.

 

 

3- Sheratonda Evlilik Teklifi:

Sürpriz evlilik teklifi paketlerimiz içerisinde modasını hiç yitirmeyen bir mekân Sheraton Qubbe. Şifreli bir kapıyla girilen bu özel locayı da çiftimiz için hazırlıyoruz. Yere gül yapraklarıyla bir kalp yapıp, içine çiftimizin baş harflerini yazıyoruz. Arzu ederlerse loca içerisindeki barkovizyon sistemiyle daha önce hazırlanmış olan bir videoyu da izleyebiliyorlar.

 

4- Çırağanda Evlilik Teklifi: 

Çırağan Sarayında evlenme teklifi yapmaya karar veren müşterimiz sevgilisiyle birlikte kendini bir sultan gibi hissediyor. Çiftimiz için dekore ettiğimiz masaya, isimlerine özel bastırdığımız menü kartlarını bırakmayı da unutmuyoruz. Bahçede küçük bir seremoni ile teklifimizi gerçekleştirirken hafızalara hiç unutulmayacak anılar kazınıyor.

5- Yatta Evlilik Teklifi: 

İki kıtanın ortasındaki İstanbul Boğazı’nda, herkesin hayranlıkla izlediği bir manzaranın kahramanı oluyor bu organizasyonda çiftimiz. Onlar için dekore ettiğimiz süper lüks vip yatımıza bindikleri an itibariyle her bir detayı en ince noktasına kadar düşünülmüş bir masalı yaşıyorlar. Masa dekorundan, kokteyl ikramına; müzik seçiminden, lazer yazılarına kadar her bir ayrıntıda esas kızımız sevgilisine yeniden aşık oluyor.

 

6- Kız Kulesinde Evlilik Teklifi: 

Kız Kulesi’nde yeni bir efsane yazmak isteyenler için bu organizasyonumuz. Burası zaten evlenme teklifi yapılacak en güzel mekanlar arasında ilk sırada yer alıyor. Bir de kulenin en üst katındaki Kulede Barı çiftimiz için kapatıp, bir alt kattan başlayarak romantik bir masa ve kat süslemesi yaptığımızda; kemancımızın da eşlik ettiği bir ambiyansta alınan bir teklife hayır deme olasılığı ne olabilir?


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp