fbpx

Sokak Organizasyonları

, , ,

Yaşadığımız şeylerden ne kadar az bir kısmı aklımızda kalıyor, değil mi? Çok güçlü bir belleği olanlarımız için bile geçerli bu, hayatın rutin akışı içerisinde yaşanan birçok şey hafızadan siliniyor veya silikleşiyor. Akılda kalanlar çoğunlukla özel zamanlar oluyor; sevgilinizin size bir sürpriz evlilik teklifi yaptığı gün mesela, evlendiğiniz gün, anne veya baba olduğunuz gün, askere gittiğiniz gün; böyle şeyler. Rutini bozan, sıklıkla tekrarlanmayan, insan hayatını ciddi anlamda etkileyen şeyler yani. Hayatımın Sürprizi ekibi size ‘Unutulmaz günler’ kategorisine giren günlerinizin artması için çok güzel bir alternatif sunuyor; sokak organizasyonları. İnsanlar bu organizasyonları daha çok sevgiliye sürpriz yapmak amacıyla talep ediyorlar. Ama eşinize, bir arkadaşınıza, çocuğunuza; kime isterseniz ona yönelik olarak tasarlamak da mümkün tabii.

Sokak organizasyonlarını bir doğum günü veya evlilik yıldönümü kutlaması ya da Sevgililer Günü organizasyonu olarak düşünebilir, sürpriz evlenme teklifi yapma hayalinizi bir sokak organizasyonu olarak gerçekleştirebilirsiniz. Yani gerçekleştirebiliriz, yeter ki siz isteyin. Bizim hazır projelerimiz var ama onları müşterilerimizin istekleriyle birleştirip yenilikler yaratma fikrine de kapalı değiliz.

Sokak organizasyonları ne gibi şeyler olabilir, fikriniz var mı?

Biz size biraz fikir verelim:

Sevgiliye sürpriz yapmak istediğinizi varsayalım; sevgilinize belli bir yerde randevu verirsiniz ve hiçbir şeyden habersiz gittiği yerde karşısına birçok güzel şey çıkar. Bunlar senaryosu tarafımızdan yazılmış ve her anı titizlikle planlanmış şeyler olacaktır tabii. Veya orada kendisiyle buluşur ama az sonra bir bahaneyle yalnız bırakırsınız ve sürpriz ondan sonra başlar. Mesela bir garson sevgilinize bir not verir, notta kapıdaki meleği (Melek kıyafeti giymiş animatörümüzü yani) takip etmesi gerektiği yazmaktadır. İkisi yolda ilerlerlerken ilginç olaylar meydana gelir; o da ne, sokaklarda yüzünüze sizin maskelerinizi takmış, üstlerinde fotoğraflarınızın basılı olduğu tişörtler giymiş insanlar dolaşmaktadır. Biraz sonra özel olarak tasarlanmış bir afiş taşıyan ve ikiniz için tezahürat yapan bir grupla karşılaşırlar. Bir noktada ortaya ucunda bir hediye paketi olan bir kırmızı halı çıkar. Bunlara daha birçok detaylar eklenebilir, değişiklikler yapılabilir.

Dış ortamlarda hazırlanan böyle güzel sürpriz senaryolardır sokak organizasyonları anlayacağınız.

Özel bir günde yapılsa başka, herhangi bir günde yapılsa başka güzel olan renkli, canlı, hareketli ve unutulmaz sürprizlerdir.

Organizasyona çiçekler, balonlar, barkovizyon gösterileri gibi unsurları dahil edebiliriz.

Olup bitenleri fotoğraflayabilir, videoya çekebilir, sonra üstlerinde profesyonel bir şekilde çalışıp mükemmel bir film haline getirebiliriz.

Başka neler mi yapabiliriz? Çok şey. Çok keyifli, çok yaratıcı, çok eğlenceli şeyler.

Arayın, anlatalım. Biz bunları anlatmaya bayılıyoruz.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp