fbpx

Sinemada Evlenme Teklifi

, , , ,

Sevgilinizle birlikte adım atacağınız yeni hayatın en önemli dönemeçlerinden olan evlilik teklifi tıpkı kına, düğün ve nişan organizasyonları gibi özenle hazırlanmalıdır. Elbette şık bir restoranda birlikte yenilen bir akşam yemeği sonrası, aldığınız yüzüğü sevgilinize sunmayı da tercih edebilirsiniz. Ancak Hayatımın Sürprizi ailesi olarak size sunduğumuz yatta, Kız Kulesi’nde, Çırağan Sarayı’nda, kumsalda veya sinemada evlilik teklifi gibi seçenekleri gözden geçirmenizde fayda olduğunu garanti ediyoruz. Bu tarz yaratıcı ve özel evlilik teklifi organizasyonu fikirleri hem sizin ufkunuzu açabilir, hem de aklınıza gelmeyen pek çok güzel seçenekle karşılaşmanıza olanak tanıyabilirler.

Sinemada evlenme teklifi denildiğinde aklınıza neler geliyor?

Siz ve partneriniz için özel olarak kapatılmış bir sinema salonu ya da sinema perdesi bulunan bir odada gerçekleşebilir. Duruma uygun romantik bir film izlemek mi istersiniz? Yoksa sizin önerileriniz dikkate alınarak hazırlanan özel bir video mu? Arkadaşlarınızın ya da davet ettiğiniz diğer insanlar da size eşlik edebilir. Ya da tek başınıza ya da sizin ve sevgilinizin sevdiği insanları da dahil ederek hazırlayabileceğiniz kısa ve öz bir video kullanabilirsiniz. Gittiğiniz filmin seans arasında ya da reklamlar sırasında gösterim şansınız da var tabi? Sinemada evlilik teklifi konusunda bu seçenekler ve aklınıza gelebilecek diğer her türlü uygulama için sizlere yardımcı olmakta memnuniyet duyarız. Hatta sürpriz evlilik teklifi sırasında mutlaka yemek yenmesi ya da en azından birer içki alınması gerektiğini düşünüyor olabilirsiniz. Size ve sevgilinize özel hazırlanmış, mumlar ve gül yapraklarıyla süslenmiş özel bir odada istediğiniz görüntülerin yayınlanmasını da sağlayabiliriz.

Eğer siz de bu tarz ince ve yaratıcı bir evlilik teklifi yapmak istiyorsanız organizasyonu kendiniz düzenlemeniz oldukça zor olacaktır. Sinema salonunun ya da özel gösterim odası kiralanacak. Yayınlanacak filmin seçilmesi ya da çekilmesi de lazım. Ve diğer her şeyin yolunda gitmesi için pek çok kişiyle bağlantı kurmanız gerekecek. Tabi aynı anda pek çok şeyi kontrol etmek durumunda kalmanız da. Ancak bu konuda bize güvenir ve istediğiniz tüm düzenlemeleri çekinmeden iletirseniz o muhteşem anda siz de sevgiliniz gibi yalnızca anın tadını çıkarmaya odaklanabilirsiniz.

 


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp