fbpx

Sheraton’da Evlenme Teklifi

, ,

Sizce kız arkadaşınız kendisine nasıl bir sürpriz evlilik teklifi yapmanızdan hoşlanır? Peki, sizce Hayatımın Sürprizi ekibinin romantik sürprizler dağarcığında ona hitap edecek, şaşkınlık ve mutluluktan başının dönmesini sağlayacak, size daha da aşık olmasına yol açacak, hayatının ‘Unutulmaz günler’ sayfasında yer alacak bir sürpriz var mıdır? Bizce vardır. Bu yazıda bunlardan biri hakkında bilgi vereceğiz size, Sheraton’da evlenme teklifi konusu hakkında ama başka güzel fikirlerimiz de olduğunu bilmenizi isteriz. Gerek bu konuda, gerek farklı sürprizler konusunda daha çok bilgi edinmek isterseniz bizi aramaktan çekinmeyin, işini seven ve nazik insanlarız biz, size yardımcı olmak için de elimizden geleni yaparız. Amacınız sevgilinize hafızasını kaybetmediği sürede aklından çıkmayacak bir sürpriz yapmak mı, peki, emriniz olur.

İşte sürpriz paketlerimizden biri; Sheratonda evlilik teklifi:

Bu paketi Sheraton Qubbede evlenme teklifi olarak da düşünebilirsiniz; İstanbul Maslak’taki Sheraton Hotel’in 26. Katında bulunan bu görkemli mekan sürpriz evlilik teklifleri için de, başka organizasyonlar için de hizmet veriyor. Sürpriz paketinin ana hatları konusunda biraz aydınlatalım şimdi sizi, sizin hayal ettiğiniz şeyler varsa onlar da ayrıca konuşulabilir. Kına gecesi, düğün veya nişan töreniniz için de İstanbul’un bu popüler ve ihtişamlı mekanını düşünebilirsiniz, aklınızda olsun. Biz paketimize gelelim ama, değil mi? Boğaz’ın muhteşem manzarasına hakim son derecede lüks ve şık bir odada yapılıyor Sheraton’da evlenme teklifi organizasyonu. Şifreli bir kapıdan girilen bu muhteşem odada sizi bekleyen şeylere gelince; 1 dakika lütfen, hangi birini sayacağımıza karar vermeye çalışıyoruz, ondan mı başlasak? Yok, masa süsleme reklamı sonraya kalsın, önce odanın genel görünümünden söz edelim. Odanız kalp şeklindeki balonlarla, etrafında minik mumların yandığı kalplerle, şamdanlarla, çiçeklerle, çiçek yapraklarıyla şahane bir şekilde süsleniyor. Kız arkadaşınız içeriye girince gördüğü şeylerin hangi birine bakacağını, hangi birine hayran olacağını, hangi birine dokunacağını şaşıracak; o derece. Yerlerde köpükten harflerle yazılmış aşk ve / veya evlilik teklifi sözleri, özenle seçilmiş dekoratif aksesuarlar; ne isterseniz. Sadeliği tercih ediyorsanız mümkün, süslü püslü bir mekan istiyorsanız o da mümkün; siz söyleyin, biz en iyi şekilde yaparız, bundan kuşkunuz olmasın.

Şahane bir şekilde süslenmiş şahane manzaralı bir odadan ibaret değil Sheratonda evlenme teklifi paketi; işin içinde ikiniz için hazırlanmış çok şık bir masa da var. Dilediğiniz türdeki yiyecek ve içeceklerle donatılmış olan bu masa özenle süslenip dekore ediliyor, özel garsonunuz yemek boyunca sadece size hizmet ediyor, kız arkadaşınızsa mutluluktan ne yapacağını şaşırmış halde…daha ne olsun? Ama diyorsanız ki ‘Şu da olsun,’ çekinmeyin söyleyin, oldurmak için elimizden geleni yaparız.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp