fbpx

Sevililer Günü İçin Dekorasyon Fikirleri

, , , ,

14 Şubat yaklaşırken çiftler de planlar yapmaya başlıyorlar. Hediye alternatifleri aranıyor, bugüne özel programları olan mekânlar, tekneler bakılıyor, ev süsleme & masa hazırlama fikirleri araştırılıyor. Yılın bu döneminde mekanların ve mağazaların yanı sıra Hayatımın Sürprizi ekibi de hareketli günler geçiriyor. Telefonlar her zamankinden daha sık çalıyor, Sevgililer Günü için dekorasyon hazırlığı yapmak, eşine veya sevgilisine çok özel bir sürpriz hazırlamak isteyenlerle görüşülüyor, fikir veriliyor, fiyat veriliyor.

Dünyanın hemen her ülkesinde hediyelerle, romantik yemeklerle, çiçeklerle, tekne turlarıyla, küçük gezilerle kutlanan bu günde partnerinizle birlikte evinizde veya bir otel odasında baş başa mutlu saatler geçirmeyi hayal ediyorsanız size yardımcı olmaktan keyif duyarız. İşte sizin için yapabileceğimiz bazı şeyler:

  *Mekanı romantizmin temel unsurlarından biri olan mumlarla donatıyoruz. Zemini, sehpaların üstünü, banyoyu çok sayıda tealigt mum ve blok mumlarla bir masal ortamına çeviriyoruz.

  *Mumlar, şamdanlar, kristaller ve dekoratif aksesuarlarla son derecede şık ve zevkli bir masa hazırlıyoruz.

  *Etrafa kırmızı gül yaprakları serpiştiriyor, zemine yine bu yapraklarla büyük bir kalp figürü çiziyoruz. Bu kalbin ortasına isimlerinizin baş harflerini yazıyoruz.

  *Tavana, koltukların üstüne, pencerelere kalp şeklinde tasarlanmış kırmızı balonlar asıyoruz.

  *İsterseniz uygun bir yere fotoğraflar, notlar ve süslerle donatılmış bir dilek ağacı koyuyoruz.

Özel İsteklerinizi De Dikkate Alıyoruz

Süslemeler için kullanılmasını istediğiniz belli renkler, objeler veya çiçekler varsa bunu bizimle paylaşın, temin etmek için elimizden geleni yaparız.

Planlamayı Son Zamanlara Bırakmayın!

14 Şubat Sevgililer Günü planlarını son 2 – 3 güne bırakmamakta fayda olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Bu gerçekten mekanların ve organizatörlerin yoğun olduğu bir dönemdir zira. Rezervasyonları biraz önceden yaptırmak iyi olur, aksi takdirde yer bulmakta zorluk çekebilirsiniz. Aynı şekilde, hayal ettiğiniz otel odası  veya ev süsleme organizasyonu için anlaşma yapmayı da dar zamanlara bırakmamalısınız, çünkü organizasyon şirketlerinin programı da yoğun olur.

Dekorasyonu Kendiniz Hazırlayacaksanız

  *Mumlar, balonlar ve çiçekler romantik bir ortam hazırlamak için en büyük yardımcılarınızdır, mutlaka kullanın.

  *Çok sayıda aşk notu hazırlayın ve bunları partnerinize uygun bir şekilde kullanın. Örneğin mekanın çeşitli yerlerine koyun, bir dilek ağacına asın veya partnerinizi bir hediyeye, bir sürprize yönlendirecek şekilde sağa sola serpiştirin.

  *Eşinizin veya sevgilinizin zevkine hitap eden renkler ve objeler kullanın.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp