fbpx

Sevgiliye Yılbaşı Sürprizi

,

Özel günlerin güzel işlevlerinden biri başımızı işten güçten kaldırıp, hayatın kargaşasıyla boğuşmayı bırakıp eğlenmemizi, hafiflememizi, güzel şeyler duyup güzel şeyler söylememizi ve sevdiklerimizi sürprizlerle, hediyelerle mutlu etmemizi teşvik etmeleridir. Sizce de öyle değil mi? Yeni yıl yaklaşırken mesela, insanı tatlı bir heyecan sarar. Arkadaşlarınızla beraber eğlenmenin hayalini kurarsanız, anne babanıza, dostlarınıza, eşinize ne gibi yılbaşı hediyeleri alabileceğinizi düşünürsünüz, sevgiliye yılbaşı sürprizi yapmak istersiniz. Biz de Hayatımın Sürprizi ekibi olarak size bu konuda yardımcı olmak isteriz.

Nasıl mı?

Şöyle ki:

*Eşinizin veya sevgilinizin yılbaşı hediyesini çok özel bir şekilde almasını sağlayabiliriz. Ekip arkadaşlarımızdan biri anlaştığımız saatte anlaştığımız yere gelip çalması gereken kapıyı çalarak aldığınız hediyeyi sahibine takdim edebilir, üstelik dilerseniz konsepte uygun bir kostüm giymiş olarak. Hediyesini böyle bir törenle almanın sevgilinizi nasıl şaşırtıp mutlu edeceğini düşünebiliyor musunuz?

*Yılbaşı gecesini partnerinizle beraber evde geçirmeyi düşünüyorsanız evinizde romantik tarzda bir süsleme çalışması yapabiliriz. Yılbaşında evlenme teklifi yapmak gibi bir planınız varsa bu yönde bir ev süsleme çalışması da talep edebilirsiniz. İkiniz için romantik bir masa da hazırlayabiliriz tabii ki. Özenle seçtiğimiz dekoratif objeleri, mumları ve balonları zevkli bir şekilde yerleştirmemizden sonra ortamın aldığı görünümü çok beğeneceğinizden emin olabilirsiniz. Sevgiliniz kendisi için hazırlanmış olan bu güzel yılbaşı sürprizi ile karşılaşınca size bir kere daha aşık olacak.

*Üçüncü teklifimiz istediğiniz tarzda ve maliyetini de sizin belirleyeceğiniz bir yılbaşı hediye sepeti hazırlamak ve bu sepeti verdiğiniz adrese göndermek. Başka bir şehirde yaşayan bir sevgiliye yılbaşı sürprizi olarak çok cazip bir alternatif olabilir bu. Sepette neler olacağına gelince; bunu sizin isteğinize ve bütçenize göre ayarlıyoruz. Dilediğiniz tarzda yiyecek ve içecekler, çikolatalar, ufak tefek hediyelik eşyalar, partnerinizin sevdiği renkte dekoratif objeler olabilir örneğin.

Yılbaşı gecesinde sevgiliye sürpriz yapmanın hazzını yaşamak, yeni yıla onu mutlu ederek girmek istiyorsanız sürpriz organizasyonlar konusunda tecrübeli kişilerden oluşan ekibimiz size hizmet vermeye hazırdır. Bizimle iletişim kurarak tam olarak nasıl bir organizasyon hayal ettiğinizi açıklarsanız hayalinizin gerçek olması için bütün olanaklarımızı seferber edeceğimizi de eklemek isteriz.

İnsanları güzel sürprizlerle sevindirmek, evlilik teklifi organizasyonları, evlenme teklifi videoları, doğum günü ve evlilik yıldönümü sürprizleri hazırlamak da uzmanlık alanımıza giriyor; aklınızda olsun. Özel bir sürprizle renklendirmek, unutulmaz kılmak istediğiniz günlerinizde katkımız olmasından mutluluk duyarız.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp