fbpx

Sevgiliye Sürpriz Doğum Günü

,

O güne sadece birkaç gün mü kaldı, sevgilinizin doğum gününe? Belki ilk defa beraber kutlayacaksınız bunu. Belki de öyle değil, ama her koşulda özel bir şekilde kutlamayı istiyorsunuz. Ve kafanızda fikirler birbiriyle yarışıyor, evinizde romantik bir ortam mı yaratsanız acaba? Veya arkadaşlarınızla beraber eğlenceli bir doğum günü partisi mi organize etseniz? Aklınız çok mu karışık bu konuda? Dert etmeyin, sürpriz evlenme teklifi sektöründe birbirinden güzel organizasyonlara imza atmış olan Hayatımın Sürprizi ekibi sevgiliye sürpriz doğum günü organizasyonları için de hizmetinizde. Bütün enerjimiz, tecrübemiz ve yaratıcılığımızla hayal ettiğiniz tarzda bir doğum günü eğlencesi hazırlamaya talibiz. Detaylar için aşağıya doğru devam edin lütfen:

Evde / bahçede doğum günü:

Sizin için evinizin içinde ve / veya bahçesinde şahane bir ortam yaratabiliriz. Evinizin bazı bölümlerini mumlarla, çiçeklerle, balonlar ve gül yapraklarıyla donatabilir; ikinize özel bir masa süsleme çalışması yapabiliriz. Arkadaşlarınızda mı olsun istiyorsunuz? Öyleyse ortamı ona göre hazırlarız.

Doğum günü videoları:

Gönderdiğiniz fotoğraf ve videolarla sevgilinizi duygulandıracak ve mutlu edecek bir doğum günü videosu hazırlayabiliriz. Çoğunlukla İstanbul’un en renkli caddelerinden birinde, İstiklal Caddesi’nde gezen insanları konuşturarak hazırladığımız İstanbul dile geldi videosunu sevgiliye sürpriz doğum günü konseptine uygun bir şekilde çekebiliriz. Bize ilişkiniz, erkek veya kız arkadaşınıza olan duygularınız hakkında ipuçları ve fikirler verirseniz bunları videolarınızda kullanabiliriz. Böylece ortaya ömür boyu hatırda kalacak bir doğum günü hatırası çıkar.

İstanbul’un şık mekanlarında doğum günü

Sevgiliye sürpriz doğum günü organizasyonu seçeneklerimizden biri de İstanbul’un Sheraton Qubbe, Sapphire, Kız Kulesi gibi mekanlarında yaptığımız ortam süsleme çalışmalarıyla müzik ve servis gibi unsurlardan oluşuyor. Anlaşmalı çalıştığımız bu mekanlarda baş başa romantik saatler geçirebileceğiniz rüya gibi bir ortam hazırlıyoruz. Size de burada sevgilinizle sohbet etmek, müzik dinlemek, dilerseniz dans etmek ve ona “ Seni seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.” demek kalıyor. Kız arkadaşınıza doğum gününde evlenme teklifi yapmak gibi bir hayaliniz varsa hazırlıklarımızı ona göre yapıyoruz.

Sokakta / teknede doğum günü:

Sürpriz evlilik teklifi paketlerimizde yer alan alternatiflerin hemen hepsini doğum günü organizasyonları için de hazırlayabiliyoruz. Bu demektir ki sinemada, sokakta, teknede doğum günü sürprizi yapmak gibi bir hayaliniz varsa onun için de yardımcı olabiliriz.

Hayatımın Sürprizi ekibi olarak organizasyon paketlerimizi müşterilerimizin taleplerine uygun bir şekilde hazırlamaya önem veriyoruz. Bizi arayıp tam olarak nasıl bir sevgiliye sürpriz organizasyonu hayal ettiğinizi anlatırsanız paketlerimizde buna göre ekleme ve çıkarmalar yapabiliriz. Canlı müzik olması veya olmaması, eksiksiz bir yemek veya sade bir kokteyl masası hazırlanması gibi şeyler sizin tercihlerinize göre belirlenebilir.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp