fbpx

Sevgiliye Sapphire’de Rüya Gibi Bir Sürpriz

, ,

Akşam olmuş, güneş batmış, ortalık kararmış. İstanbul’un gündüz saatlerinde çalışan insanları evlerine dönmüşler veya varmalarına az bir şey kalmış. Herkesin aklından bir şeyler geçiyor; güzel – çirkin, iyi – kötü, umutlu – umutsuz, aydınlık – karanlık şeyler. Siz biraz heyecanlısınız ve aklınızda sadece partnerinize Sapphire’de rüya gibi bir sürpriz yapacak olmanın hayali var. Her şey planlanmış ve hazırlanmış ama bu sizin heyecanınızı yok etmiyor. Düşünüyorsunuz; onun için hazırlanan evlilik yıldönümü veya doğum günü sürprizi hoşuna gidecek mi acaba veya masanıza iç içe geçmiş kalp kutuların içinde gelen evlenme teklifi yüzüğünü görünce ne diyecek, nasıl davranacak?

Onunla beraber, anlaştığımız saatte Sapphire İstanbul’un Seyir Terasına geliyorsunuz. Hayatımın Sürprizi ekibi olarak harıl harıl çalışmış, ortamı sizin için inanılmaz bir güzelliğe büründürmüşüz. Masanız İstanbul’u ayaklarınızın altına seren bir pencerenin önüne kurulmuş. Yerlere serpiştirilmiş yüzlerce mumun ışığı ortama romantik, yumuşak bir aydınlık veriyor. Her yanda gül yaprakları var. Zemine yine gül yaprakları ve mumlarla büyük bir kalp şekli çizilmiş, kalbin ortasına da isimlerinizin baş harfleri yazılmış. Köpükten yapılmış kırmızı harfler duygularınızı haykırıyor: Seni seviyorum.

Masanız ve sandalyeleriniz giydirilmiş ve masanın üstü şık ve romantik bir şekilde dekore edilmiş. Şamdanlar, mumlar ve boncuk dizileri ölçülü ve zevkli bir şekilde serpiştirilmiş. Yemeklerinizi ve sınırsız alkolsüz içeceğinizi servis edecek olan vip garsonunuz size en iyi şekilde hizmet vermeye hazır.

Dilerseniz bu güzel organizasyonu ekstra hizmetlerimizle daha mükemmel hale de getirebiliyoruz.

Örneğin;

Doğum günü sürprizleri için 2 kişilik, kalp biçiminde tasarlanmış özel yapım bir pasta hazırlatıyoruz.

* Keman, akordeon, yan flüt veya gitar çalan müzisyen arkadaşlarımız gecenize seçtiğiniz parçalarla eşlik ediyorlar. Dilerseniz parça seçimi konusunda size yardımcı da olabiliriz.

*Partnerinize 11 adet gülle hazırlanmış şık bir buket takdim etmek isterseniz buketi hazırlatıp istediğiniz anda getirebiliriz.

* Uygun anda partnerinize verilmek üzere üstlerine “Seni seviyorum” yazan kalp biçiminde, kırmızı balonlar bulundurabiliriz.

*Profesyonel bir fotoğrafçının çekim yapmasını isterseniz bunu ayarlayabiliriz. Locaya girdiğiniz andan ayrılma anınıza kadar yaşananları belgeleyen bu fotoğraflar, özel tasarım bir DVD kutusuna koyulmuş olarak 15 gün içinde size teslim edilir.

* Profesyonel bir kameramanın video çekmesini isterseniz bu hizmeti de sağlayabiliriz. Videolarınız montajlanır ve 15 gün içinde teslim edilir.

Gördüğünüz üzere eşine, kız / erkek arkadaşına Sapphire’de rüya gibi bir sürpriz yapmak isteyenlere sunulacak çeşitli alternatiflerimiz var. Sizin için de böyle güzel bir ortam hazırlamaktan mutluluk duyarız. Ortam hakkında daha çok fikir edinmek için lütfen web sayfamızın fotoğraf ve video galerilerini ziyaret ediniz.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp