fbpx

Sevgiliye Hediye

, ,

Yılbaşının yaklaştığı bugünlerde çiftleri bir telaş sardı gidiyor. Sevgiliye hediye almak, bütün özel günlerde üzerinde oldukça düşünülen bir konu. Biz de romantizm konusundaki uzmanlığımıza istinaden romantik hediyeler ile ilgili bazı fikirlerimizi paylaşmak istiyoruz.

Sevgilinize hediye alacağınız ya da yapacağınızda öncelikli isteğiniz sevdiğinizi mutlu etmektir. Hiç şüphe yok ki sizin ona alacağınız her şey onu çok mutlu edecektir. Ancak tercih edeceğiniz hediye üzerindeki birkaç küçük dokunuşun sevgilinizin mutluluğu üzerindeki etkisini kesinlikle göz ardı edemeyeceksiniz.

Sevgiliye hediye seçerken dikkat edilmesi gerekenler

En önemli şeylerden biri o hediyenin size özel olmasıdır. Yani ona hiç kimsenin alamayacağı bir hediye almalısınız. Evet, çok iddialı bir cümle oldu bu. Ancak bu konuda gerçekten ciddiyiz. Peki bunu nasıl yapacaksınız? Yukarıda da bahsettiğimiz küçük dokunuşlarla tabii ki. Daha rahat anlaşılsın diye size bir takım örnekler vereceğiz. Aslında ona her gün onlarca hediye verebilirsiniz. Sadece sizin aranızdaki küçük detayları kullanarak bakın neler neler yapabilirsiniz.

Örneğin O’na bir ayakkabı aldınız. Belki de o ayakkabıyı gerçekten çok beğendiğini ve sahip olmayı istediğini biliyorsunuz. Tabii ki sadece o ayakkabıya sahip olmak da onu sevindirecektir. Bir de üzerine “Hayatıma geldin ve neden senden başkasıyla olmadığı fark etmemi sağladın.” gibi bir not iliştirin. O ayakkabıları her giydiğinde, size doğru attığı her adıma farklı bir anlam yüklemesini sağlamış olun. Hediye paketi içerisine serpiştirilen birkaç küçük kalp ise olaya romantizm katmanızı sağlar. Başka bir öneride bulunmamız gerekirse aklımıza her gün yapılabilecek, yüzlerde gülümsemeye neden olacak küçücük şeyler. Ona hazırladığınız kahvaltılıklara küçük notlar ya da semboller ekleyin. Gülücükler, kalpler, öpücükler.. Aklınıza ne geliyorsa. Hiç beklemediği anda karşısına çıkacak olan bu küçük detay güne daha keyifli başlamasını sağlamakla birlikte aranızdaki ilişkinin monotonlaşmasını da engelleyecektir.

Onunla her şeyi yaşadığınızı mı düşünüyorsunuz. Hatta belki ondan önceki anılarınızı hatırlamakta güçlük bile çekiyor olabilirsiniz. Oturun düşünün.. Daha önce gitmediğiniz yerleri işaretlediğiniz bir harita, onunla yapmak istediğiniz hayallerinizi yazdığınız bir liste, onu neden sevdiğinize dair yüzlerce gerekçeyi anlatan notlar.. Onunla birlikte olduğunuza göre sevginizden hiç şüphemiz yok. Ancak insan bunları duymak istiyor. Hatta söz uçar, yazı kalır. Hiç beklemediğiniz anlarda beklenmedik pozitif etkiler yaratır bu küçük hediyeler.

Sizin varlığınız sevgiliye en güzel hediye Bunu aklınızdan çıkarmayın. Sadece aşkınızın büyüsünün bozulmasına, monotonlaşmasına izin vermeyin. Ona gördüğü an sizi hatırlayıp, gülümseyeceği bahaneler verin. Her gününüzün sürprizlerle geçmesi dileğiyle..


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp