fbpx

Sevgiliye Evlenme Teklifi Yapmanın En Güzel Yolları

Sevgiliye evlenme teklifi yapma kararı almak heyecan verici, değil mi? Bunu nasıl yapacağınızı düşünmek de öyle.

Kadınların birçoğunun özel, unutulmaz bir teklif alma fikrinden hoşlandığı bir gerçek. Kız arkadaşınızın da bunu isteyeceğinden eminseniz güzel bir plan yapmanız gerekecek. Sizi seviyorsa ve sizinle evlenmeye hazırsa planlanmamış, düpedüz bir teklife de “Evet” diyecektir. Fakat diğer türlü daha mutlu olacaktır.

Teklif planını yapmadan önce bunun için ne kadar bütçe ayırabileceğini düşünmelisiniz. Bütçeniz genişse muhteşem bir teklif ortamı hazırlayabilir ya da bir organizasyon firmasıyla görüşerek düşündüğünüz tarzda bir organizasyon hazırlamalarını isteyebilirsiniz. Hayatımın Sürprizi ekibi olarak size yardımcı olmaya, hayallerinizdeki ortamı oluşturmaya her zaman hazırız.

Bütçeniz kısıtlı da olabilir, fakat bu sizi durdurmamalı. Bu durumda elinizdeki imkanlarla yapabileceğiniz en iyi şeyler üzerinde düşünmeye odaklanmalısınız.

Sevgiliye Evlenme Teklifi Yapmanın Ekonomik Yolları

Ortamı kendiniz hazırlayacaksanız internetten mutlaka faydalanın. İnternet ortamında sayısız sürpriz teklif dekoru fikri bulabilirsiniz. Ve bunların hepsi büyük paralar harcamanızı gerektiren şeyler değildir. Biz de size birkaç fikir verebiliriz elbette:

Yaşadığınız yerin yakınlarında bol çiçekli, bol yeşillikli güzel bir park ya da piknik alanı var mı? Böyle bir mekanın uygun bir yerinde güzel bir romantik piknik ortamı hazırlayıp teklifinizi burada yapabilirsiniz. Mekanda kameriyeler varsa onlardan birini süsleme yoluna da gidebilirsiniz.

Teklif sözleri ve fotoğraflar içeren güzel bir afiş hazırlatıp arkadaşlarınızın siz sevgilinizle yürürken karşınıza çıkıp açmalarını sağlamayı düşünebilirsiniz.

Evde evlenme teklifi yapmak da ekonomik bir alternatif olabilir. Eviniz bunun için müsaitse mumlar, çiçekler ve balonlarla güzel bir dekor hazırlayabilirsiniz. Kendi eviniz bir sebeple uygun değil mi? Arkadaşlarınızdan veya akrabalarınızdan birinin evini kullanıp kullanamayacağınızı araştırın.

Ekonomik teklif fikirleri için organizasyon şirketleriyle de görüşebilirsiniz. Portföylerinde farklı bütçelere hitap eden pek çok seçenek vardır.

Evlilik Teklifi Yapmanın Pek Çok Yolu Vardır

Sevgiliye evlenme teklifi yapmanın düşünebileceğinizden çok daha fazla yolu vardır. Ortamın rahat ve güvenli olarak kullanılabileceğinden emin olmanız koşuluyla, bunun için kullanabileceğiniz mekanların sayısı neredeyse sınırsızdır: Ev, otel, kumsal, sinema, tiyatro, güzel bir restoran, bir tekne, bir sokak veya cadde, bir kafeterya ya da bar…bunların herhangi biri bir sürpriz teklif mekanı olabilir.

Teklifinizi iki kişilik şık ve romantik bir masanın başında da, deniz kıyısına kurulmuş bir çardağın altında da, sinemada iken film arasında da yapabilirsiniz. Tabii ki bu alternatifler ve diğerleri için bazı hazırlıklar yapmak gerekir.

Teklifi bir tiyatro salonunda, sahnelenen oyuna bağlı olarak yapmak istiyorsanız profesyonel yardım almak daha iyi bir fikir olabilir örneğin. Çünkü böyle bir teklif için uygun bir senaryo yazılması ve bu senaryonun tiyatro sanatçıları tarafından sahneye koyulmak üzere hazırlanması gerekir. Pek çok kişinin böyle bağlantıları yoktur. Ama profesyonel organizatörler, portföylerinde bu seçenek de olduğundan, bunları zorlanmadan halledebilirler.

Vosvos’la evlilik teklifi yapmak gibi bir düşünceniz varsa ya da bir plajda gösterişli ve konforlu bir teklif ortamı hazırlamak istiyorsanız yine bazı bağlantılarınız olması gerekir. Teklifinizi kumsalda yapacaksanız seçeceğiniz yerde rahatsız edilmeyeceğinizden ve sorun çıkmayacağından emin olmalısınız. Bir organizasyon firması ile anlaştığınız takdirde bu gibi şeyler sizin herhangi bir zahmete, sıkıntıya girmeniz gerekmeden halledilir.

Bu, sizin örneğin bir deniz kıyısında sürpriz teklif ortamı hazırlayamayacağınız anlamına gelmez tabii. Sadece, her şeyin yolunda gideceğinden, süreç boyunca rahat edeceğinizden emin olmanız önemlidir. Bundan emin olduktan sonra, belki arkadaşlarınızın da yardımıyla romantik bir teklif yapmak için uygun bir ortam oluşturabilirsiniz. Bir afiş açtırabilir, ortamı mumlar ve fenerlerle süsleyebilir, müzikle ilgilenen arkadaşlarınız varsa onlardan canlı müzik desteği alabilirsiniz.

Profesyonel Bir Organizasyon Firması İle Çalışmanın Avantajları

Organizasyonu profesyonellere yaptırmaya gelince, bunun birçok avantajı vardır. Bu durumda yapmanız gerekenler organizasyonun türüne göre ilişkiniz ve hatıralarınız hakkında bazı ipuçları vermek, ortamda ne gibi aksesuarlar, yiyecek ve içecekler bulunmasını istediğinizi belirtmek gibi şeylerden ibarettir.

Deneyimli organizatörler dekor, müzik, ışıklandırma ve diğer bütün detayları istediğiniz şekilde ayarlarlar.

Teklifinizi sinemada yapmayı düşünürseniz yayınlanacak olan videoyu hazırlamak onların işidir.

Bir plajı, tekneyi, evi veya otel odasını göz alıcı bir şekilde süsleyebilirler.

İlişkinizin hikayesini anlatan ve sonu teklifinize bağlanan bir tiyatro oyunun sahneye koyulmasını sağlayabilir, ikiniz için romantik bir helikopter turu organize edebilirler.

Anlaşmalı oldukları mekanlarda size özel bir ortam hazırlayabilirler.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp