fbpx

Sevgiliye Canlı Müzikle Sürpriz

, , , , ,

Eşinize, kız veya erkek arkadaşınıza sokakta güzel bir sürpriz yapma fikri kulağınıza hoş geliyorsa, Hayatımın Sürprizi ekibi olarak size bunun için yardımcı olmaktan zevk duyarız. Sevgiliye canlı müzikle sürpriz organizasyonlarında, müzisyen arkadaşlarımız isteğinize göre hazırlıklarını yaparlar. İkiniz için özel bir anlamı olan parçaları veya partnerinizin en sevdiği şarkıları çalarak yaşanacak keyifli dakikaları daha anlamlı, daha unutulmaz hale getirirler.

Hayalinizde ister bir evlilik yıldönümü veya doğum günü kutlaması, ister bir evlenme teklifi organizasyonu olsun. Bu eğlenceli ve ekonomik sürpriz alternatifimiz ilginizi çekecektir. Düşünün, ikiniz sokakta yürürken akordeon, gitar veya yan flüt çalan arkadaşlarımız birdenbire yolunuza çıkıyor. Önceden beraberce belirlediğimiz parçaları çalmaya başlıyorlar. Böyle bir şey yaşayacağından haberi olmayan ve şaşıran partnerinizin, siz teklif veya kutlama sözleri söylemeye başladığınız zaman ne kadar mutlu olacağını hayal edebiliyor musunuz? Sizin konuşmanızdan sonra biz de 2 volkan ve 2 konfeti patlatarak ortamın enerjisini daha da yükseltiyoruz.

Bundan sonra önceden yer ayırttığınız bir yerde baş başa yemek yemeye gitmeyi veya programa yine ekibimizin hazırladığı çok özel bir ortamda devam etmeyi de düşünebilirsiniz. Dilerseniz bu küçük ama keyifli gösteriden sonra sizi Kız Kulesi’nde, bir yatta, Sapphire’de veya anlaşmalı olduğumuz tesisin kumsalında ağırlayabiliriz. Web sayfamızdaki sürpriz organizasyon alternatiflerine bakarak farklı bütçelere uygun paketlerimizden sizin için uygun olanları tespit edebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Sürpriz Alternatifleri Arıyorsanız:

Bu kategoride canlı müzikle sürpriz organizasyonu dışında başka paketlerimiz de var:


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp