fbpx

Sevgililer Günü’nde Evlenme Teklifi

, ,

Ziyaretçilerimiz arasında kız arkadaşına 14 Şubat itibarıyla evlenme teklifi yapmayı düşünen beyler vardır mutlaka. Farklı ülkelerdeki birçok erkeğin projesidir bu aynı zamanda, bugün genelde bir sevgiliye sürpriz yapma günüdür çünkü. Ve bu sürpriz neden unutulmaz bir evlilik teklifi olmasın, değil mi? Tekne işletmecilerinin hava şartlarının uygun olması halinde turlar düzenlediği; mekanların güne özel programlar, otellerin geceyi baş başa geçirmek isteyen çiftler için konsepte uygun odalar hazırladığı, firmaların hediyelik ürünlerini ön plana çıkardığı Sevgililer Günü’nde evlenme teklifi yapmak oldukça yaygın bir davranıştır ve hafızada güzel bir anı olarak kalır.

Sevgililer Günü’nde sevgiliye “Benimle evlenir misin?” demek isteyenler

Sizin için güzel fikirlerimiz var. Evde, otelde, sinemada, teknede, sokakta evlenme teklifi yapmak veya kız arkadaşı için güzel evlenme teklifi videosu hazırlatmak isteyenlere hayallerinin gerçeğe dönüşmesi için yardımcı oluyoruz. Uygun fiyatlı organizasyonlar da, lüks ve görkemli sürprizler de hazırlayabildiğimizden farklı bütçeler için farklı alternatifleri hayata geçirebiliyoruz. Organizasyonlarımızı hazırlarken müşterilerimizin talep ve hayallerini de dikkate alıyoruz tabii ki.

Kız arkadaşınıza bu Sevgililer Günü’nde evlilik teklifi yapmayı çok istiyorsunuz ama “Ne şekilde yapsam, nasıl bir yerde yapsam, teklifime ne gibi romantik unsurlar ekleyebilirim?” gibi sorularınız mı var? Canlı müzik eşliğinde evlenme teklifi yapmak istiyor ama geniş bir repertuarı olan, işinin ehli bir müzisyen bulmakta sıkıntı çekeceğinizi mi düşünüyorsunuz? Evde evlenme teklifi yapmak için evinizin romantik bir şekilde süslenmesini mi istiyorsunuz? Veya bu amaçla kullanacağınız malzemelere mi ihtiyacınız var? Sapphire’de, Kız Kulesi’nde veya Riva’daki taş evde evlenme teklifi yapma fikri mi geçiyor aklınızdan? Sinemada evlilik teklifi yapmak istiyor ama bu hayalinizi nasıl gerçekleştireceğinizi bilemiyor musunuz? Size bu konularda yardımcı olabileceğimiz gibi farklı seçenekler de önerebiliriz, romantik sürprizler hazırlamak bizim işimiz.

Farklı ortam ve mekanlardaki sürpriz evlilik teklifi paketlerimiz ve hazırladığımız organizasyonlar hakkında bilgi edinmek istiyorsanız Hayatımın Sürprizi web sayfasını gezmeye biraz zaman ayırın, çok çeşitli organizasyonlarımız olduğunu göreceksiniz. Bunlar arasında bütünüyle değilse bile ana hatlarıyla size uygun gelenler olacaktır sanıyoruz. Aklınızda bir proje varsa onu da bizimle paylaşın ki nasıl hayata geçirebileceğimizi düşünmeye başlayalım. Hayalleri gerçekleştirmek de bizim işimiz.

Yıllar içinde kazandığımız iş tecrübesini amatör ruhumuzla birleştirerek müşterilerimizi mutlu etmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyor ve daha iyisini yapabilmek, işimizi ve kendimizi geliştirmek için sektörü devamlı olarak takip ediyoruz. Sizi de mutlu müşterilerimiz arasında görmek bize onur ve mutluluk verir. Bekleriz efendim.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp