fbpx

Sevgililer Günü Mesajları

,

14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşıyor. Bugün erkek arkadaşınıza, kız arkadaşınıza veya eşinize güzel şeyler söylemek isteyeceğinizi düşündük. Siz ne söyleyeceğinizi bilirsiniz elbette ama yine de sizin için Sevgililer Günü mesajları hazırladık. Amacımız duygularınızı dile getirebilmeniz için size biraz ilham vermek. Hayatınız boyunca sevdiklerinizle mutlu olmanızı dileriz.

Sevgililer Günü Mesajları

* Değil bir gün; bir yıl, bir ömür bile yetmez sana olan aşkımı anlatmaya.

Her dakika, her saniye seninle çarparken kalbim, her nefesimde bin şükür.

İyi ki benimlesin sevgilim.

* Her şeyin anlamı değişti seninle. Yemek yemek, yolda yürümek, film izlemek bile dünyanın en güzel şeyleri haline geldi. Bugün de en güzel sevgi günü.. Seninle kutluyorum. Seni çok seviyorum sevgilim. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

* Geldin girdin dünyama.. Her günümü bir festivale, bir şenliğe çevirdin. Bugün de Sevgililer Günü. Günümüz kutlu olsun. Her günümüz aşk dolu olsun.

* İyi ki diyorum hep

İyi ki geldin hayatıma,

İyi ki aşk dolu bakıyorsun gözlerime,

İyi ki sıcacık gülümsüyor, iyi ki tüm kalbinle seviyorsun beni.

İyi ki seninle kutluyorum bu günü.. Sevgililer Günün kutlu olsun aşkım.

* Bu dünyadaki en büyük şansım senin sevgilin olmak. Senin sevgilin olmayı, seninle her şeyi çok seviyorum. Birlikte nice 14 Şubat’lara..

* En güzel aşk şarkısının, en romantik aşk filminin, en sürükleyici aşk romanının kahramanı gibi hissediyorum seninle. Sonsuza dek kahramanın olarak kalmak, tüm 14 Şubat’ları birlikte kutlamak istiyorum. Günümüz kutlu olsun.

* Seninle her günüm aşk dolu, her gün Sevgililer Günü.. İyi ki girdin hayatıma, kalbimin en derinlerine.

* Bir gülüşünle beni dünyanın en mutlu insanı yapabildiğin için, iyi ki sevgilimsin. İyi ki hayatımdasın.

* Sevginin, bağlılığın, sadakatin anlamını öğretenim.. Canım sevgilim.. Benim sevgilim olmanı çok seviyorum.

* Her gün içimde bir bayram coşkusu yaşatan sevgilim, seninle geçen her saniyem tüm ömrüme bedel.  Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

* Gel diyip götürsen, gözüm kapalı gideceğim seninle her yola.

Ver desen, ne var ne yoksa sereceğim elimde avucumda.

Yeter ki sen ol hayatımda, yeter ki sana çıksın yollar. Her zaman birlikte kutlayabilmemiz dileğiyle, seni çok seviyorum.

* En güzel anılarımda hep sen varsın. Sadece anılarımda değil, kurduğum hayallerde de hep baş roldesin. Hayatı seninle yaşamak çok güzel. Sevgililer Günümüz kutlu olsun bir tanem.

* Hayatıma girdiğin günden beri; benim için varsa sen, yoksa sen.. Hep sen.  Hep ol hayatımda. Hep birlikte kutlayalım 14 Şubatları.

* Sen benim huzurum, mutluluğum, en güzel anlarımın mimarı, her şeyimsin.  Yüzündeki gülümseme en güzel manzaram;  gezip görebileceğim en güzel yer, senin yanın. Günümüz kutlu olsun.

* Sen benim ellerimden tutarak beni bambaşka biri yaptın. Ben de o elleri hiç bırakmadan, ömür boyu seni seveceğime söz veriyorum. Sevgililer Günün kutlu olsun hayatım.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp