fbpx

Sevgililer Günü İçin Romantik Fikirler

, , , ,

Romantizm, ilişkiler için gerçek bir ihtiyaçtır. Romantik sürprizler ilişkileri besler ve güzelleştirir. Bu yüzden, zaman zaman partneriniz için güzel bir kahvaltı hazırlamayı, beklemediği bir anda bir hediye vermeyi, arada bir kaçamaklar planlamayı ihmal etmeyin. 14 Şubat Sevgililer Günü bu tip sürprizler için bir fırsattır, değerlendirin. Nasıl mı?

*Barlarda, restoranlarda, otellerde hazırlanan özel ortamların tadını çıkarmak için plan yapın, küçük bir tatil ayarlayın veya ikiniz için romantik bir dekor hazırlayın. Buna ayıracak zamanınız yoksa veya mükemmel bir ortam hazırlamak için kendinize güvenmiyorsanız profesyonellerden yardım alın. Evinizi günün ruhunu yansıtacak şekilde süslemelerini isteyin.

*Bütçenize uygun güzel bir hediye almayı ihmal etmeyin. Böyle bir beceriniz varsa ellerinizle hazırladığınız bir hediye de partnerinizin çok hoşuna gidebilir. Veya aldığınız hediyeyi farklı, güzel bir şekilde paketleyebilirsiniz. İçine küçük bir mektup veya not eklemeniz de iyi olur.

*O gün için sorunlarınızı, sıkıntılarınızı göz ardı etmeye çalışın. Mutlu etmeye, mutlu olmaya odaklanın. Günün hakkını vermeye, niyetinizi en mükemmel şekilde hayata geçirmeye çalışın. Romantik bir masa hazırlayacaksanız onu özenle süsleyin ve mümkünse yiyeceklerden en az birini ellerinizle hazırlayın. Güzel bir tatlı veya salata yapın mesela. Etrafa aşk notları serpiştirecekseniz en güzel cümleleri bulmaya çalışın. İnternet ortamındaki görsellerden, fikirlerden de ilham alarak elinizden gelenin en iyisini yapın.

*Sevgilinize sürpriz bir 14 Şubat videosu hazırlamayı veya hazırlatmayı da düşünebilirsiniz. Bu video sizin söylediğiniz sözlerden, şarkılar ve şiirlerden oluşabilir. Ya da yakınlarınızdan aşkınızı anlatan cümleler söylemelerini isteyebilirsiniz.

*Arkadaşlarınızla anlaşın ve onlarla beraber güzel bir sokak organizasyonu hazırlayın. Özel tasarım bir afiş hazırlatın ve anlaştığınız yer ve saatte karşınıza çıkıp bunu açmalarını isteyin. Hediyenizin özel bir şekilde takdim edilmesini ayarlayın. Gitar veya başka bir enstrüman çalabilen bir arkadaşınız varsa bunu mutlaka değerlendirin.

Ev ortamında güzel bir Sevgililer Günü dekorasyonu hazırlatmayı düşünürseniz..

Hayatımın Sürprizi ekibi olarak size yardımcı olmaktan zevk duyarız. Sektördeki geçmişimiz uzun yıllara dayanıyor ve farklı ortamlarda doğum günleri, evlilik teklifleri, özel günler, evlilik yıldönümleri için dekorlar hazırlamakta ustalaştığımızı rahatlıkla söyleyebiliriz. İşimizi geliştirmek ve müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için sürekli olarak araştırma yapıyor, sektördeki yenilikleri izliyoruz. Bulduklarımızla yetinmiyor; daha kaliteli kumaşlar, daha romantik tüller, daha güzel aksesuarlar, daha parlak renkli balonlar bulmak için sıklıkla piyasayı geziyoruz. Sofra takımlarını, aksesuarları titizlikle seçiyor, bunlarla farklı ve uyumlu dekorlar hazırlamak için denemeler, çalışmalar yapıyoruz. Yaptığımız otel odası ve ev süsleme çalışmaları müşterilerimiz tarafından çok beğeniliyor ve biz bundan büyük bir mutluluk duyuyoruz.

İstanbul’da yaşıyorsanız sizin evinizi de 14 Şubat ruhuna uygun bir şekilde süsleyebiliriz. Sokak ortamında bir sürpriz hazırlamak istiyorsanız bunun için de yardımcı olabiliriz.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp