fbpx

Sevgililer Günü Hediyesi

, ,

Sevgililer günü yaklaşıyor ve bugünlerde en çok düşünülen şey, sevgilime ne alsam? Sevgililer günü hediyesi alacak olanlara birkaç küçük öneride bulunmak istiyoruz.

Bugünün sevgilinizle size özel bir gün olduğunu hiç aklınızdan çıkarmayın. Mesela doğum gününüzde, yılbaşında ya da bayramlarda keyifli şeyler yaşayabileceğiniz pek çok kişi olabilir. Ama bugünün sahibi tek bir kişi ve bütün eforunuzu O’na muhteşem bir gün yaşatmaya adayın. Bu devirde aşk gerçekten bulunmuyor, bunu herkes kabul ediyor zaten… Eğer siz bu nadir kişilerdenseniz o zaman hakkını vermeniz için size önerilerimizi inceleyebilirsiniz.

İş ya da okul gibi nedenlerle tüm günü birlikte geçiremeyebilirsiniz. Hatta aynı şehirde olma imkanınız bile olmayabilir. Fakat bütün gün, sabah uyandığınız an itibariyle yan yana olduğunuzu hissettirin. Sabah mesajınıza bir farklılık katın. Cep telefonlarındaki envai çeşit uygulamalardan sizin için uygun olanı seçebilirsiniz. İsterseniz güzel bir video ya da fotoğraf kolajı yapabilirsiniz. İlk tanıştığınız andan başlayarak onunla geçirdiğiniz her günü gözünüzün önüne getirin. Saçının modeli, kıyafetinin rengi… Nasıl bir mekanda, ne şekilde tanıştınız. O günden sonra ilkleriniz, kahkahalarınız, duygusal anlarınız… Aklınıza O deyince gelen her şeyi bir yere not alın. Gün içinde farklı şekillerde kullanacağız bu hikayeleri…

Ona güzel bir çiçek gönderin. Bu hikayelerden biri yazsın notunda. Eğer ilk aldığınız çiçekse bunun hikayesi de bugün olsun. Sokakta gördüğünüz bir çocuğa söyletin onun size söylediği bir cümleyi. Ve bu anın videosunu çekin gönderin. O’nunla ne kadar mutlu günler geçirdiğinizi hatırlatın. Tüm detaylarıyla. İnanın onun için en değerli hediye bu ayrıntıları hatırlamanız olacaktır.

Sevgiliye hediye seçerken

Bu konu üzerinde çok düşünüyoruz. O bizim için çok değerli ve her şeyin en güzeline layık. Bu sefer vereceğiniz hediyede bir değişiklik yapın. O’nun için bir sürü küçük şeyden oluşan bir hediye sepeti hazırlayın. Bu da alınır mı canım denilebilecek şeyler de olsun bu sepette. Örneğin, kışın çok üşüyen bir sevgiliniz varsa ona sevimli bir su torbası alın. Üzerine de “Sana sarılarak ısıtamadığım zamanlarda seni ısıtır.” gibi keyifli bir not yazın. Sürekli gözünün önünde olup, sizi hatırlatacağı bir sürü şey düşünün. Kalemler, çoraplar, yastık kılıfları, atletler, telefon kılıfları gibi…

Biraz el beceriniz varsa tamamen size özel bir hale getirebilirsiniz bu hediyeleri. Örneğin sürekli içini ısıtacak bir atletin ensesine marka olarak, kumaş boyasıyla ya da ipliklerle size özel bir imza atabilirsiniz. Özel yastık kılıfınızla, her gece başını yastığa koyarken son hatırlayacağı şey de siz olursunuz. Bir sürü fotoğrafınızı hediye edin. Çerçevelerde, saatlerde, magnetlerde…  Baktığı her yerde sizinle ne kadar mutlu olduğunu tekrar tekrar fark etsin.

Sürekli üzerinde taşıyabileceği bir aksesuar almayı da ihmal etmeyin. Ama bunu seçerken de biraz özen gösterin. Siz aldınız diye severek kullanacağı şüphesiz ama gerçekten tarzı olan ve her kıyafetiyle rahatlıkla kombinleyebileceği nazik bir parça olsun.

Eğer gün içerisinde birlikte olacaksanız, sevgililer günü sürpriz organizasyonlarımıza göz atabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız..


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp