fbpx

Sapphire’de Evlilik Yıldönümü

Evlilik yıldönümü nasıl kutlanır?” sorusuna verilecek pek çok cevap bulunabilir. Evde romantik bir ortam hazırlayabilir, kısa ve keyifli bir tatil organize edebilir, birlikte uzun zamandır yapmadığınız bir şeyi yapabilirsiniz. Eşinize güzel bir hediye alabilir, beklenmedik bir jest yapabilir, duygularınızı bir video veya blog sitesi aracılığıyla iletebilirsiniz. Kutlamayı İstanbul’daki manzaralı, güzel bir mekanda yapmak istiyorsanız Sapphire’de evlilik yıldönümü organizasyonu hazırlatmayı düşünebilirsiniz. Tecrübemize dayanarak havanın karardığı saatlerde, binanın en üst katında, seyir terasının yan tarafındaki camlı bölmede yapılan organizasyonlar sırasında çiftlerin son derecede romantik ve keyifli saatler geçirdiğini söyleyebiliriz.

Sapphire’de Evlenme Yıldönümü

236 metre yüksekliğindeki Sapphire binası, aşklarını şehre hakim bir mekanda yemek yiyerek, müzik dinleyip dans ederek tazelemek isteyen çiftler için ideal bir mekandır. Ekip arkadaşlarımız seyir terasındaki bölmeyi mumlarla, balonlarla, dekoratif aksesuarlarla, gül yapraklarıyla süsleyerek sizin için romantik ve büyüleyici bir ortam oluştururlar.

Sapphire’de evlilik yıldönümü organizasyonu sırasında ayrıca geniş bir pencerenin önüne zevkli bir şekilde süslenmiş 2 kişilik bir yemek veya kokteyl masası hazırlanır. Masada geçirdiğiniz saatler sırasında bir garson özel olarak size hizmet eder. Arzu ederseniz canlı müzik yapacak bir müzisyen ayarlanır. Yine isteğinize göre amatör veya profesyonel fotoğraf ve video çekimleri yapılır.

Organizasyon sırasında birbirinize almış olduğunuz hediyelerin sürprizli bir şekilde getirilmesi, aldığınız çiçeğin eşinize sunulması, dans ederken başınızdan aşağıya gül yaprakları serpiştirilmesi, zemine içinde isimlerinizin baş harflerinin bulunduğu büyük bir kalp figürü çizilmesi gibi şeyler de yapılabilir. Özel tasarım bir yıldönümü pastası isterseniz bunu temin etmenize de yardımcı olabiliriz.

Hayatımın Sürprizi ekibi olarak Sapphire organizasyonları konusunda tecrübeli ve iddialıyız. Mekanda evlilik teklifi, doğum günü gibi çeşitli organizasyonlar gerçekleştirdik. Bu özel gününüzde size de unutulmaz saatler yaşatmaktan keyif ve mutluluk duyarız.

Evlilik Yıldönümü İçin Diğer Alternatiflerimiz

Yıldönümü sürprizleri için size farklı alternatifler de sunabiliriz. Organizasyonu sizin için kiralanmış ve süslenmiş bir teknede, kumsalda, evinizde, bunun için kiralamış olduğumuz bir evde veya otel odasında, Kızkulesi veya İzoletta’da  hazırlayabiliriz. Vereceğiniz bilgiler ve görsel malzemelerle size özel bir video hazırlatıp gittiğiniz sinema salonunda yayınlanmasını sağlayabiliriz. Sizin anlaşmış olduğunuz bir mekanı süsleyebiliriz.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp