fbpx

Sapphire’de Evlilik Teklifi Organizasyonu

Kız arkadaşınıza Sapphire’de evlilik teklifi yapmak istiyorsanız gayet isabetli bir seçim yaptığınızı belirtmek isteriz. İstanbul’a tepeden bakan bina, teras katında yaptığımız romantik dekor hazırlıklarından sonra gerçekten muhteşem bir görünüme bürünüyor.

Sapphire’de romantik bir evlilik teklifi yapmak için havanın karardığı saatleri tercih etmelisiniz. Zira gözünüzün önüne serilen panoramik İstanbul manzarası hava karardığı zaman çok daha etkileyici bir hale geliyor. Sadece İstanbul değil; pencerenin önündeki şık masanın üstüne yerleştirdiğimiz ve zemine serpiştirdiğimiz mumlar, gül yaprakları ve mumlarla çizdiğimiz kalp figürü de daha çarpıcı, daha güzel görünüyor.

Özenle hazırladığımız bu romantik ortamda yemeğinizi yiyip tatlı tatlı sohbet ederken dilerseniz canlı müzik eşliğinde dans da edebilirsiniz. Profesyonel müzisyen arkadaşlarımızdan biri bu değerli anlara enstrümanıyla renk katabilir. Belli parçaları çalmasını isteyebilir ya da ortama ve organizasyona uygun parçalar seçme işini kendisine bırakabilirsiniz.

Sapphire’de evlenme teklifi organizasyonu sırasında kullanılmasını istediğiniz özel aksesuarlar veya çiçekler varsa bunu önceden bizimle paylaşmalısınız. Kullanılmasını istediğiniz renkteki objeleri almak için araştırma yapmamız, alışverişe çıkmamız gerekebilir.

Deneyimli bir organizasyon ekibi olarak, İstanbul’un bu ünlü binasının teras katında baş başa geçireceğiniz saatleri unutulmaz kılmak için bütün imkanlarımızı kullanacağımızdan, ikiniz için çarpıcı, etkileyici, uyumlu ve zevkli bir dekor hazırlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Böyle zamanların fotoğraf ve video çekimleriyle belgelenmesi önemlidir. Sevgiliniz olanları arkadaşlarına anlatırken bunları da göstermek isteyecektir. Belki bir gün bu unutulmaz hatırayı çocuklarınızla da paylaşmak isteyeceksiniz. Hayatımın Sürprizi ekibi olarak bu hizmeti de veriyoruz.

Mekana konforlu bir araçla gelmek isterseniz bu konuda da yardımcı olabiliriz.

Almış olduğunuz yüzüğü yanınızda getirmeyi sakın unutmayın. “Bu unutulacak şey mi?” demeyin, heyecan insana her şeyi yaptırabilir. Dilerseniz yüzüğü iç içe geçmiş kalp biçimli kutuların içine koyup masaya getiriyoruz ve kız arkadaşınız kutuları aça aça ona ulaşıyor. Bu kutuların içine ayrıca duygularınızı anlatan notlar ve küçük bir hediye gibi güzel sürprizler de koyulabilir.

Son olarak teklif cümleleriniz üzerinde biraz çalışmanızı tavsiye ederiz. Uzun bir konuşma yapmanız gerekmiyor ama sevgiliniz birkaç özel, romantik cümle duymaktan hoşlanacaktır. Onu ne kadar sevdiğinizi, onunla ortak bir gelecek kurmayı ne kadar istediğinizi söyleyin; sizin için neler ifade ettiğini anlatın. Biraz heyecanlı olmaktan korkmayın; sizi anlayacaktır.

Şimdiden mutluluklar dileriz. Her şey gönlünüzce olsun.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp