fbpx

Sapphirede Evlenme Teklifi

, , , , ,

Kız arkadaşınıza Sapphirede evlenme teklifi yapmak demek İstanbul bütün ihtişamıyla gözlerinizin önüne seriliyken en güzel evlilik teklifi sözleri ile onun kalbini bir kere daha fethetmek, size bir kere daha aşık olmasını sağlamak demek.

Sapphirede evlenme teklifi yapmayı planlamak ülkemizin hem en yorucu, hem de en kalabalık ve güzel kentindeki evlenme teklifi mekanları arasından son derece isabetli bir seçim yapmış olmak ve muhteşem bir mekanda muhteşem saatler geçirecek olmak demek.

Kalbinizin kraliçesine layık, dekoratif objeler ve mumlarla süslenmiş şahane bir masa; hava aydınlıkken olabildiğince detaylı görebileceğiniz bir İstanbul, hava kararmışsa görüş alanınızda ışıklardan yapılmış bir şehir. Bu şehri lezzetli yiyecekler ve içeceklerin tadına bakarak seyrederken, sevdiğinizin gönlünü yeniden kazanmak; Sapphire’de evlilik teklifi yapmak işte bunlar demek.

Organizasyon Detayları

Hayatımın Sürprizi Organizasyon ailesinin üyeleri en güzel yeri ayarlamış, en muhteşem masayı kurdurmak için vızır vızır çalışmış, dilerseniz size ve kız arkadaşınıza özel süslemeler yapmış, isterseniz özel müziğinizi ayarlamış, yüzüğünüzün özel bir kostüme bürünmüş bir animatör tarafından getirilmesini ayarlamış… Bitti mi, ne münasebet! Arzu ederseniz bu anları ölümsüzleştirecek fotoğraflar çekmek, video kayıtları için hazırlıklarını yapmış ‘Başka bir arzunuz?’ dercesine gözünüzün içine bakmaktalar; Sapphire’de evlenme teklifi yapmak bu demek.

Teklifinizi yapacağınız yerde, zeminde gül yaprakları ve mum ışıklarından yapılmış dev bir kalp, içinde isimlerinizin baş harfleri, sevgilinizin ismi –veya başka bir şey, nasıl isterseniz -, masanızda boncuklar – kalp figürleri – yıldızlar, karşınızda yüzü yıldızlar gibi ışıl ışıl olmuş şaşkın ve mutlu sevgiliniz ve romantizmin tavan yaptığı uygun bir anda ağzınızdan dökülen evlenme teklifi sözleri; İstanbul Sapphire’de evlilik teklifi yapmak bu demek.

Umutlarınızın ışığı İstanbul’un ışıklarına 5 basarken, İstanbul’un en yüksek binası hayallerinizin yanında kısa kalırken, kız arkadaşınız size bir kez daha aşık olurken ve bütün içtenliğiyle ‘Evet!’ derken başınızın birazcık dönmesi –ama tatlı bir dönme, çook tatlı bir dönme-, ‘Şu anda ölsem, var ya, baya mutlu giderim ama ölmesem daha iyi tabii, daha yaşamak istiyorum, bu kızla beraber, hep bu kızla beraber’, böyle karışık ama şahane şeyler hissetmek; işte Sapphire’de evlenme teklifi yapmak bu demek.

Hayallerinizde bunlar gibi detaylar varsa bizimle iletişime geçmek için acele edin. Sizin için en özel konsepti birlikte planlayalım.

Güncelleme Tarihi: 17.11.2023


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp