fbpx

Sapphire’de Romantik Saatler

, , ,

İstanbul ayaklarınızın altında, aşağıda, baya aşağıda, 261 metre kadar. Akşam olmuş, hava kararmış, bu yüzden ışıklardan yapılmış bir şehir gibi duruyor. Karanlık öyle pek hoş görünmeyen yerlerini de örtmüş. Sizin içiniz ışıl ışıl aydınlık ama. Çünkü…

Kız arkadaşınızla Sapphire’de romantik saatler geçirmeye niyetlisiniz. Bunun için önceden hazırlıklar yaptınız, Hayatımın Sürprizi ekibi ile görüştünüz. Bizim ekibimiz evet, bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz. Sizin için şahane bir Sapphire’de evlilik teklifi organizasyonu hazırlamaktan mutlu olduk. Ama sizin heyecanınız ve mutluluğunuzun yanında bizimkinin lafı bile olmaz.

Sapphire’e gelip de terasa çıktığınızda kız arkadaşınız nasıl da şaşırdı. Romantik bir akşam yemeği için buluştuğunuzu sanıyordu, yanılmıyordu da aslında ama bundan fazlası da vardı. Baya fazlası, aslında. Bizim de hakkımızı yememek lazım tabii, böyle olması için epey uğraştık. Ve göz bebeklerinizin içine kadar yerleşen mutluluk en büyük ödülümüz oldu. Aşk için, birbirine aşkla bakan çiftler için çalışmak keyifli, yorgunluğu unutturacak kadar keyifli.

Tiril tiril örtüleri, uzun uzun mumları, dizi dizi boncuklarıyla güzel bir masa hazırladık sizin için. Evlenme teklifi organizasyonları hazırlarken masa süsleme alanındaki tecrübemiz de oldukça arttı tabii. Nerede böyle süslü, dekoratif eşyaların sergilendiği bir vitrin görsek cama yapışıp bize, işimize göre bir şeyler olup olmadığına bakar olduk.

Gül yaprakları romantik dekorasyonların vazgeçilmez unsurlarından biridir, bu yüzden yapraklarımız olmadan şuradan şuraya gitmediğimiz günler olur. Size Sapphire’de evlenme teklifi ortamı hazırladığımız gün de o günlerden biriydi. Zemindeki etrafı mumlarla donatılmış büyük kalp güzeldi ama, de mi? Siz de çok güzeldiniz.

Dileriz ki kalpleriniz her zaman bir olsun.

Bir şehir, bir bina, bir organizasyon ekibi ve 2 aşık bir araya gelince neler olmaz ki? Sinemalar, kumsallar, sokaklar, tekneler, mekanlar “Benimle evlenir misin? diye şarkı söyler sanki. Evlen benimle. Bundan sonraki ömürlerimizin bütün gün doğumları ve gün batımlarını beraber karşılayalım. Beraber baş edelim hayatın zorluklarıyla ve beraber gülelim güzel günlerde. Çocuğumun / çocuklarımın annesi ol. Kocaların ve babaların en iyisi olmaya çalışayım. Beni hiç bırakma, seni hiç bırakmayayım. Hiç ayrılmayalım. Hı?


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp