fbpx

Sahilde Evlilik teklifi

, ,

Kız arkadaşınıza özenle dekore edilmiş bir sahilde evlilik teklifi yapmak ister misiniz? Teklifinizi ister havanın karardığı saatlerde romantik, ışıl ışıl bir ortamda, ister gündüz saatlerinde yapmayı planlayın; Hayatımın Sürprizi ekibi olarak size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Sahilde Evlilik Teklifi Alternatifleri

Kumsalda evlenme teklifi organizasyonları çeşitli şekillerde yapılabilir. Romantik bir teklif yapmayı hayal ediyorsanız akşam saatlerini tercih etmeniz daha iyi olur. Zira tepede yıldızların, zeminde mumların ışığı ortamın büyülü, masalsı bir havaya bürünmesini sağlar. Deniz kıyısına kurulmuş, uçuşan tüllerle çevrelenmiş, altında bir masa olan bir çardak, sağa sola serpiştirilmiş meşaleler, çardağa doğru giden kırmızı halı gibi detaylarla sevgilinizin aklını başından alacak güzellikte bir dekor hazırlanabilir.

Kumsalda evlenme teklifinizi piknik tarzı bir ortamda yapmayı düşünüyorsanız sade, şık bir çardak ve altına hazırlanacak etrafına minderler serpiştirilmiş güzel bir yer sofrası sizin için iyi bir alternatif olabilir.

Deniz kenarında kurulacak masa veya yer sofrasında tercihinize göre alkollü veya alkolsüz içecekler, çerez ve atıştırmalıklar, pasta gibi ürünler yer alabilir. Masanız titizlikle seçtiğimiz, şık, kaliteli ve birbiriyle uyumlu aksesuarlarla süslenir.

Sahilde evlilik teklifi organizasyonları için farklı bütçelere uygun alternatifler üretilebilir. Örneğin siz kız arkadaşınızla kumsalda yürürken ekip arkadaşlarımız üstüne teklif sözleri yazılmış kişiye özel bir afişle karşınıza çıkabilirler. Afişin açılmasından önce istediğiniz bir şarkı ses bombası ile çalınabilir, tekliften sonra da uzaktan kumandalı volkan ve konfetilerle bir kutlama ortamı oluşturulabilir.

Daha hareketli bir teklif ortamı için deniz kenarında 50 adet fenerle bir yol oluşturulabilir veya büyük bir kalp figürü çizebiliriz. Bu organizasyon sırasında yine ses bombasıyla istediğiniz şarkı çalınabilir ve teklifin ardından konfetiler, volkanlar patlatılabilir.

Teklifinizi deniz kenarında yapmayı düşünüyorsanız sizin için şöyle bir organizasyon da hazırlayabiliriz: Kumsalda uygun bir yere kırmızı halı serilir. Halının bittiği noktaya kırmızı renkli, büyük bir hediye paketi yerleştirilir. Kız arkadaşınız paketi açtığı zaman önce içinden çıkan balonlar gökyüzüne doğru yükselir. Ardından kalp biçimindeki iç içe geçmiş, kırmızı kutuları açmaya başlar. En küçük kutudan almış olduğunuz yüzük çıkar ve teklifinizi yaparsınız.

 


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp