fbpx

Romantik Evlenme Teklifleri

, ,

Evlenme teklifi insan hayatının akılda kalan olaylarından biridir; teklifi yapan için de, alan için de heyecan vericidir. “Evlilik teklifi nasıl yapılır?” sorusuna çok sayıda cevap bulunabilir, sonuçta, aldığınız yüzüğü cebinizden çıkarıp kız arkadaşınıza uzattığınız zaman ona “Benimle evlenir misin?” demiş olursunuz ve bu bir sürü yerde, bir sürü durumda yapılabilir. Bazı erkekler bu teklifi biraz özel bir şekilde yapmayı tercih ederler çünkü romantik evlenme teklifleri kadınların çoğunun hoşuna gider. Sahilde kurulmuş şık bir masadan, gül yaprakları ve mumlarla donatılmış bir mekandan, erkek arkadaşının kendisine duyduğu aşkı ve evlenmek istediğini onlarca insan aracılığıyla dile getirdiği bir videodan, Boğaz Köprüsü’nün altına lazerle yazılmış romantik cümlelerden hoşlanmayacak fazla kadın yoktur herhalde.

Romantik bir evlilik teklifi evden tekneye, sinemadan sokağa, tarihi bir mekandan helikoptere kadar pek çok farklı ortamda yapılabilir. Evlenme teklifi organizasyon şirketlerinin işi budur; bir mekanı böyle bir teklif için uygun hale getirmek, istenirse canlı müzik ayarlamak, yemek yenilenecekse servis için Vip garson temin etmek, teklif anlarını belgelemek için hazırlık yapmak,  bir caddede gezinen insanları önceden hazırlanmış olan bir metnin bir kısmını söylemeleri için ikna etmek, teklif mekanına özel bir araçla gelmek isteyenler için Vip araç ayarlamak ve daha birçok şey. Profesyoneller tarafından hazırlanan romantik evlenme teklifleri dekoruyla, çekimleriyle, aksesuarlarıyla, müzikleriyle; her şeyiyle çifte özel ve özellikle kız tarafının hoşuna gidecek şekilde organize edilir. Fazla ayrıntı içermeyen teklifler için bile en ince noktasına kadar planlar yapılır, olumsuz ihtimaller göz önünde bulundurulur, B planı üstünde düşünülür. Çünkü amaç insanları mutlu etmek, bu çok özel anlarının muhteşem geçmesini sağlamaktır. Bu da ayrıntıları hesaplamadan, incelikler düşünmeden yapılamaz.

Evlilik teklifi organizasyonları hazırlamak yorucu ama keyifli bir iştir.

Renk renk gözler görür insan ama gözlerin renklerinden çok ifadelerine takılır. Teklif mekanına gelindiğinde hayretle açılan gözler, gördüklerine inanamayarak ve beğenerek bakan gözler, mutluluk gözyaşlarıyla ıslanan gözler, birbirine aşkla kenetlenen gözler…bu gözleri görmek insanın bütün yorgunluğunu alır.

Romantik bir ortamda akılda kalacak, anlatılacak detayları olan bir teklif yapmayı düşünüyorsanız Hayatımın Sürprizi ekibi olarak bütün tecrübemizle, bütün mumlarımız ve çiçeklerimizle, bütün tabaklarımız ve kadehlerimizle, bütün araç ve ekipmanlarımızla size yardımcı olmaktan zevk duyarız. Bizi aramak isterseniz numaramız hemen aşağıda:

0533 285 05 50


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp