fbpx

Otelde Sürpriz Paketleri

, , ,

Kız arkadaşınıza, erkek arkadaşınıza veya eşinize otelde sürpriz yapmak isterseniz bunun en güzel yolu bir oda tutup onu güzel bir şekilde dekore etmektir. Hayatımın Sürprizi ekibi olarak bu hayalinizi gerçeğe dönüştürmekten mutluluk duyarız. İşte size sunabileceğimiz otel odasında sürpriz paketleri:

Otelde Sürpriz Paketleri 

1.Paket

*Tek kullanımlık malzemelerle dekorasyon:

-Gül yaprakları

-Kalp biçimli kırmızı balonlar

-Tea light mumlar (Plastik mumlukların içine yerleştirilmiş olarak)

-İnci dizileri

*Masa varsa üstünün blok mumlarla süslenmesi

*Kapı kolları gibi yerlere organze tüller, kurdeleler bağlanması

2.Paket

*Tek kullanımlık malzemelerle dekorasyon:

-Kırmızı gül yaprakları

-Kalp formunda balonlar

-LED tea light mumlar

-İnci dizileri

-Uygun bir masa varsa üstüne blok mumlarla süsleme yapılması

-LED ışıklarla süsleme (Odanın büyüklüğüne göre değişen şekillerde)

3.Paket

-Balonlar, gül yaprakları, ince boncuklar ve tea light mumlarla süsleme

-Masanın üstü, sehpanın üstü, TV masası gibi yerlerin kristal aksesuarla süslenmesi

-İsteğe göre dilek ağacı hazırlanması ve uygun bir yere koyulması

Birinci ve ikinci paketlerde yer alan tek kullanımlık malzemeleri mekanda bırakıyoruz.

Üçüncü pakette diğer organizasyonlarımız için de kullandığımız malzemeler de bulunuyor. (Kristal aksesuarlar, dilek ağacı, masa örtüsü gibi.) Bunları anlaşmaya bağlı olarak aynı günün ilerleyen saatlerinde veya ertesi gün otele tekrar gelerek topluyoruz.

Ekstra Hizmetler

Dilerseniz sizin için ekstra bazı hizmetler de verebiliriz. Örneğin belli bir saatte odanıza sizin için canlı müzik yapacak bir veya birkaç müzisyen gelebilir. Hazırlıkları bir doğum günü sürprizi veya Sevgililer Günü sürprizi için yaptırdıysanız yine anlaştığımız saatte almış olduğunuz hediye odanıza getirilebilir.

Bunların mümkün olabilmesi tabii ki otel yönetiminin izin vermesine bağlıdır.

Tavsiyeler ve İpuçları

*Otelde sürpriz organizasyon projeleri için kullanılabilecek malzemeler ve yapılabilecek şeyler otel yönetiminin nelere izin verip vermediğine bağlı olarak değişebilir.

*Bir otel odası süsleme çalışması için anlaştığımız zaman odaya beraberce belirlediğimiz saatten ve bizimle haberleşmeden önce gelmemeniz iyi olur. Her şeyin istediğiniz şekilde olması için belirlenmiş olan saati beklemelisiniz.

Haberleşmek de şu açıdan gereklidir: Her ne kadar arzu edilmese de, hesapta olmayan aksilikler çıkabilir. Önceden haberleşirsek odanıza her şeyin yolunda gittiğinden, içeriye girince tam olarak istediğiniz görüntüyle karşılaşacağınızdan emin olarak gelmiş olursunuz.

*Aynı şekilde geç gelmemeye de dikkat etmelisiniz. Tea light mumlar plastik mumlukların içine yerleştirilmiş vaziyette yanıyor olacak, yine de boş bir odada uzun süre kalmaları riskli olabilir.

*Bu organizasyonu kendi imkanlarınızla hazırlamak isterseniz otelin yöneticisiyle görüşüp planınızdan söz etmeniz gerekir. Böylece neleri yapıp neleri yapamayacağınızı öğrenmiş olursunuz. Yine de herhangi bir tehlike yaratacak bir durum oluşturmamaya dikkat etmelisiniz.

Otelde Sevgililer Günü Sürprizi

14 Şubat’ı sevgilinizle beraber özenle süslenmiş bir otel odasında kutlama fikrine ne dersiniz? Bu fikir hoşunuza gittiyse sizin için güzel bir dekor hazırlayabiliriz. Bu sizin ayarladığınız bir otelde olabileceği gibi bizim anlaşmalı olduğumuz otellerden birinde de yapılabilir.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp