fbpx

Otel Odası Süsleme

, , , ,

Varsayalım ki kız arkadaşınıza otelde evlenme teklifi yapmak istiyorsunuz. Veya partnerinizin doğum gününü ya da evlilik yıldönümünüzü bir otelde baş başa kutlamayı hayal ediyorsunuz. Belki de Sevgililer Gününde evlenme teklifi yapma planınız var ve bunu bir otel odasında yapmayı planlıyorsunuz. Bu ve benzer durumlarda bizi arayarak otel odası süsleme hizmetlerimiz hakkında bilgi edinmenizi tavsiye ederiz. Çünkü çiçekler, fenerler, mumlar, dekoratif objeler, boncuklar, gül yaprakları ve balonlarla harikalar yaratabiliyoruz. Planlandığınız organizasyonun rüya gibi bir ortamda yapılmasını, böylece daha etkileyici ve unutulmaz olmasını istiyorsanız bu alternatif tam size göre.

Yukarıdaki senaryolardan biri üzerinde biraz düşünelim şimdi: Niyetiniz sevgilinize unutulmaz bir evlilik teklifi yapmak ve bunun bir otelde olmasını hayal ediyorsunuz. Sürpriz danışmanlarımızla iletişime geçtiniz, siz neler istediğinizi söylediniz, biz de neler yapabileceğimizden bahsettik; anlaştık. Planlanan gün geldi. Belki hiçbir şeyden haberi olmayan, belki de ortada bir güzellik, bir sürpriz olacağının farkında olan ama detaylar hakkında hiçbir fikri olmayan partnerinizle buluştunuz ve rezervasyon yaptırdığınız otele geldiniz. Anlaştığınız gibi biz de otel odası süsleme işini tamamlamış, odayı konsepte uygun bir şekilde dekore ettik tabii ki. Odaya giriyorsunuz vee…neler görüyorsunuz?

*Kalp şeklinde kırmızı balonlarla süslenmiş bir ortam

*Yatağın üstünde veya zeminde gül yapraklarından bir kalp; ortasında, yine gül yapraklarıyla yazılmış olarak, isimlerinizin baş harfleri

*Uygun yerlerde, komodinlerin üstünde, banyoda tea light mumlar

*Masa hazırlanmasını da istediyseniz ikinize özel hazırlanmış ve zevkli bir şekilde süslenmiş bir masa

Hayal ettiğiniz başka şeyler, özellikle istediğiniz özel bir detay varsa onlar da eklenebilir bu görüntüye tabii. Organizasyona süsleme dışında başka eklemeler yapılmasını da isteyebilirsiniz ayrıca. Örneğin beraberce izlemek üzere konsepte uygun bir video hazırlatabilir veya canlı müzik yapacak bir müzisyen ayarlamamızı da talep edebilirsiniz.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp