fbpx

Nişanlıya Evlilik Teklifi

,

Müşterilerimizden zaman zaman nişanlıya evlilik teklifi konusunda talep alıyoruz. Bu fikir kulağa mantıksız gelebilir; nişanlı bir çiftseniz bir yuva kurma yolunda karar alıp adım atmışsınızdır zaten, hatta belki bir teklif de yapmışsınızdır. Fakat bu kız arkadaşınızın hayal ettiği gibi bir teklif olmamıştır ve siz akılda kalıcı bir ortam yaratarak aynı soruyu bir kere daha sormak, böylece onun arzusunu yerine getirmiş olmak isteyebilirsiniz. “Benimle evlenir misin?” derken de nişanlınıza ondan gelecek “Evet” cevabını duymaktan asla bıkmayacağınızı, bir kere de bu şekilde duymak istediğinizi söyleyebilirsiniz.

Nişanlıya Evlilik Teklifi Yapmanın Yolları

Nişanlıya evlenme teklifi pek çok farklı şekilde yapılabilir. Romantik bir yemek ortamı ölümsüz bir klasiktir ve bazı detaylarla daha akılda kalıcı hale getirilebilir. Belki onlarca kere birlikte yemeğe çıkmışsınızdır ama bu sefer masayı ve çevresini gül yapraklarıyla, mumlarla, çiçeklerle süsleyerek farklı bir ambiyans yaratabilirsiniz. Benzer bir ortamı evinizde, teklif için belli bir süreyle tuttuğunuz bir evde, kumsalda, teknede veya bir otel odasında da oluşturabilirsiniz. Müzik, nişanlınızın en sevdiği çiçekler, objeler veya yiyecekler gibi detaylarla ortamı kişiye özel hale getirebilirsiniz.

Bu konuda profesyonel yardıma ihtiyaç duyarsanız hizmetinizdeyiz. Kız Kulesi’nde, LifePark İzoletta’da, Sapphire’de özenle hazırladığımız organizasyonlar romantik tarzda bir teklif yapmak isteyenler için ideal alternatiflerdir. Ayrıca bizim tutacağımız, ya da sizin yaşadığınız veya tuttuğunuz bir evde zevkli, uyumu ve etkileyici ev süsleme çalışmaları da yapabiliriz.

Diğer bir alternatif de teklifi sinemada veya tiyatroda yapmaktır. Her ikisi için de büyük ihtimalle profesyonel bir organizatörden yardım almanız gerekir. Hayatımın Sürprizi ekibi olarak size bu konuda da memnuniyetle yardımcı oluruz. Sinemada teklif organizasyonunu sizden aldığımız görsel malzemelerle hazırladığımız videoyu anlaşmalı olduğumuz bir salonda, filmin seans arasında veya reklam gösterimi sırasında yayınlatarak gerçekleştiriyoruz.

Tiyatro salonundaki organizasyon ise ilişkinizle bağlantılı bir oyun senaryosu yazılması ve bu senaryonun oyuncu arkadaşlarımız tarafından sergilenmesi şeklinde gerçekleştiriyor. Dilerseniz bu projeyi sokak tiyatrosu olarak da hayata geçirebiliyoruz.

Nişanlınız gökyüzünde yolculuk yapmayı seviyorsa helikopterde sürpriz teklif organizasyonumuz da ilginizi çekebilir. Birlikte keyifli bir şehir turu yaptıktan sonra indiğiniz yerde sizi çiçekler ve balonlarla karşılayabilir, dilerseniz ikinize özel tasarlanmış bir teklif afişi açabiliriz.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp