fbpx

Neden Kumsalda Evlilik Teklifi Yapmalısınız?

,

Kız arkadaşınıza kumsalda evlilik teklifi yapmanız gerçekten güzel bir fikirdir, çünkü:

Deniz kıyısı kendiliğinde romantik bir teklif ortamıdır. Az ötenizde kıyıya çarpan dalgalar, yukarıda yıldızlar, denizin üstünden uçan kuşların sesleri, nazlı nazlı gelip giden gemiler yapılacak diğer hazırlıkların etkisini arttırır. Çoğumuz yürüyüş yapmak için mümkünse deniz kenarını tercih ederiz, değil mi? Çünkü rahatlatıcı, sakinleştirici, dinlendirici bir etki yapar. Teklifinizi böyle bir etkisi olan bir ortamda yapmanız güzel olmaz mı? Özellikle de partneriniz denizi seven biriyse.

Yıldızların Altında Kumsalda Evlilik Teklifi

Gözünüzün üstüne bir kumsal getirin. Havanın kararmış olduğunu ve sahilin belli bir kısmında kumların üzerine mumlar, fenerler serpiştirildiğini düşünün. Yukarıdan da yıldızların ışığı göz kırpıyor olsun. Karanlığın çevredeki biçimsiz şeylerin, örneğin hoş görünmeyen yapıların üstüne indiğini ve onları görünmez kıldığını ama ışıldayan fenerler sayesinde ürkütücü bir etki yapmadığını hayal edin. Şimdi de sevgilinizi böyle bir kumsalda evlenme teklifi ortamına getirdiğinizi düşünün. Sizce de çok mutlu olmaz mı?

Deniz Kenarında Romantik Yemek Masası

Şimdi yukarıdaki hayali biraz genişletin. Gözlerinizin önüne deniz kenarına kurulmuş bir masayı getirin. Bu masa özel olarak ikiniz için hazırlanmış olsun ve üstünde de bir çardak bulunsun. Hatta gözünüzü korkak alıştırmayın, bir de masaya doğru giden bir kırmızı halı düşünün.

Tüller, Mumlar ve Fenerler

Bu halının iki yanında fenerler ve meşaleler varmış. Kız arkadaşınızla beraber halıya basarak üstüne beyaz tüller tutturulmuş olan kameriyenin altındaki o güzel masaya gidecek, oturup bir şeyler yiyip içerek tatlı tatlı konuşacakmışsınız. İçiniz heyecandan pır pır ediyor olacakmış o sırada, çünkü birazdan teklifinizi yapacakmışsınız. Ne dersiniz? Böyle özenle dekore edilmiş bir sahilde evlilik teklifi yapmak mükemmel bir fikir gibi görünmüyor mu?

Bitmedi ama. Bir de final sahnesi hayal etmeniz gerekiyor. Bunun için de tekliften sonra çevrenizin uzaktan kumandalı volkanların ve havai fişeklerin ışığıyla ışıl ışıl aydınlandığını düşünün. Sizi kutluyormuş gibi yanıp sönen parlak ışıkları getirin gözünüzün önüne. Nasıl, güzel kutlama, değil mi?

Kumsalda Piknik

Alternatif bir hayal olarak bir kumsalda piknik ortamı da düşünebilirsiniz, Hayatımın Sürprizi ekibi olarak böyle bir hizmet de veriyoruz.

Bu kumsalda evlilik teklifi konseptinde deniz kenarında, kumların üstüne iki kişilik küçük, güzel bir yer masası hazırlıyoruz. Etrafı direklere sarılı beyaz tüllerle çevrelenmiş olan bu masanın üstüne küçük kapların içinde çerezler, atıştırmalıklar, meyveler koyuyoruz. Kız arkadaşınızla birlikte gelip mumlarla ve birbiriyle uyumlu renklerdeki zarif kristal aksesuarlarla süslenmiş olan masanın yanındaki yumuşa, rahat minderler oturuyor ve zamanı geldiği zaman da teklifinizi yapıyorsunuz.

Sözünü ettiğimiz bu romantik organizasyonların fotoğraf ve video çekimlerini de gerçekleştiriyoruz bu arada.

İşte size sevgilinize unutulmaz bir teklif yapma hayalinizi deniz kenarında gerçekleştirmeniz için bir sürü sebep.

Özel istekleriniz, ortamda mutlaka bulunmasını istediğiniz aksesuarlar, renkler, çiçekler gibi şeyler varsa onları da plana dahil ediyoruz elbette.

Siz niyetlenin yeter. İşini seven, bir amatörün heyecanı ve bir profesyonelin güveniyle yapan deneyimli ekibimizle romantik niyetlerinizi hayata geçirmeye, sevgilinizden “Evet” cevabının geldiği anı hayatınızın en renkli, en coşkulu anı haline getirmeye her zaman hazırız.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp