fbpx

Kuzey Güney Evlenme Teklifi

, , ,

Sevgiliye doğum gününde evlenme teklifi yapmak gibi bir hayaliniz varsa ki Hayatımın Sürprizi ekibi olarak size memnuniyetle yardımcı oluruz. Kuzey Güney dizisinin 74. Bölümündeki Kuzey’den Cemre’ye evlenme teklifi sahnesini izlemenizi tavsiye ederiz. Kuzey Güney evlenme teklifi sahneleri ile de çok konuşulmuş bir dizidir, ilham alacağınız şeyler olabilir.

Bir teknede sürpriz doğum günü kutlaması gibi başlıyor olay. Bu sahnelerde 2 kişilik şık ve romantik bir masa hazırlanmış ki birçok kadının bayılacağı bir ortam bu. Tellerden sarkan renkli ampullerle aydınlatılmış olan tekne ve mumlarla, gül yapraklarıyla süslenmiş masa Cemre’nin güzel gözlerinin hayretle açılmasına yol açıyor. Siz de kız arkadaşınızı böyle güzel bir şaşkınlık içinde görmek istemez misiniz?

Cemre’yi elinden tutup tekneye bindiren Kuzey “İyi ki doğdun” deyip onu öpüyor. Ortada ilerleyen zamanlarda bir evlenme teklifi geleceğinin hiçbir belirtisi yok. Her şey bir yatta doğum günü partisine işaret ediyor. Bu yüzden de tam bir sürpriz evlilik teklifi projesi bu. Kız tarafı böyle bir teklif bekliyor olsa da, olmasa da ortada bir kutlama yapmak için gayet güzel bir sebep olduğundan asıl niyet akla gelmiyor. “İyi ki doğmuşsun, iyi ki beni sevmişsin.” diyor erkek kıza. Mutluluk gözyaşları akıyor kızın gözlerinden. Ne güzel şeyler bunlar, değil mi?

Sonra Kuzey Cemre’ye ona karşı olan duygularını, hayatına nasıl güzel ve olumlu şeyler getirdiğini anlatıyor. Onsuz mutlu olamayacağını söylüyor.

İçten gelen romantik sözler kadınlar için önemlidir. Ve bir evlenme teklifi sırasında tabii ki bu tip sözler söylemek gerekir. Kız arkadaşınıza karşı çok yoğun duygular besliyor ama bu duyguları iyi bir şekilde dile getiremeyeceğinizi düşünüyor olabilirsiniz. Fakat bunun için endişe etmenize gerek yok, biz size bu konuda da yardımcı olabiliriz.

Kuzey’den Cemre’ye Evlilik Teklifi Sahnesi

Kuzey’in sözleri yavaş yavaş yön değiştirmeye başlıyor. Hayatında Cemre olmadan mutlu olamayacağını geç anladığını söylüyor Kuzey. Sabahları gözünü ona açmak, akşamları gözünü onunla kapatmak istediğini ifade ediyor. Kalbimin sahibi sadece ben değilim; diyor ona, bu kalp, senin de kalbin.

“Benimle evlenmek ister misin Cemre?” diyor sonunda.

Ve gözleri şaşkınlık ve mutluluk yaşlarından ötürü pırıl pırıl parlayan Cemre’den duymak için deli olduğu cevabı alıyor: “Evet.”

Ömür boyunca unutulmayacak anlar bunlar.

Siz de kız arkadaşınıza bunları yaşatmak istemez misiniz? Heyecanla soracağınız o soruyu ona;

Akşamın karanlık saatlerinde, ışıklarıyla karanlığı delen bir teknede,

Bir kumsalda, ikiniz için hazırlanmış bir çardağın altında,

Sinemada veya tiyatroda,

İstanbul sokaklarında, etraftaki insanların mutluluğunuza ortak olan bakışları altında ve tezahüratları eşliğinde,

Riva’daki taş evde veya kendi evinizde sormak istemez misiniz?

Bizim için hepsi mümkün.

Farklı hayalleriniz varsa onları da değerlendirebiliriz.

Bütçem pek uygun değil diye düşünüyorsanız size ekonomik evlenme teklifi fikirleri de sunabiliriz.

İkiniz için en kırmızı, en taze gül yapraklarıyla, uçan balonlarla, mumlar ve fenerlerle romantik ortamlar hazırlayabiliriz.

Duygularınızı ve teklifinizi içeren güzel bir evlenme teklifi videosu oluşturabiliriz.

En güzel sürpriz evlilik teklifleri için bizi arayın. Hayalinizdeki sevgiliye sürpriz organizasyonları için de.

İletişim adresimizi web sayfamızda bulabilirsiniz.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp