Kumsalda Evlilik Teklifi

, ,

Sevdiğiniz birine evlilik teklif etmek için en uygun mekânlardan biri de kumsallardır. Gündüzleri güneş ve kumun, geceleri ise ay ve yakamozların süslediği kumsallar romantik bir evlilik teklifi için aklınıza gelecek her türlü düzenlemeyi yapmanıza olanak verebilirler. Gün batımında kumsalda baş başa bir yemek yerken ya da arkadaşlarla akşam sohbeti ederken yapacağınız sürpriz evlenme teklifi hem partnerinizin, hem de sizin unutamayacağınız harika bir deneyim olacaktır.

Sonbahar ve yaz mevsimleri kumsalda evlilik teklifi için en uygun zamanlardır. Kış aylarında oldukça soğuk olan bu alanlar ilkbaharda da özellikle akşamları fazla rüzgârlı olabilirler. Ancak sıcak mevsimlerde kumsallar sessizliği yalnızca dalgaların sesinin böldüğü sakin ve romantik yerler haline gelirler. Bu şartlar altında yapmayı planladığınız sürprizlerin hava şartları ya da rüzgar yüzünden bozulması riski de olmayacaktır. Bunun yanında kumsalda yapılacak bir evlenme teklifi için akşamüstü ve sonrası uygun zaman dilimleridir. Özellikle öğlen saatlerinde insanların kumsallara akın etmeleri ya da boş bir kumsal bulsanız dahi havanın ve kumların çok sıcak olması ihtimali partnerinizin evlilik teklifinin tadına yeterince varamamasına neden olabilir.

Kumsallarda gitar çalıp hep bir ağızdan şarkı söyleyen arkadaş gruplarını hepimiz biliriz. Siz de sevdiğiniz kişiye bu fikirden yola çıkarak kumsalda evlilik teklifi yapabilirsiniz. Eğer ortak bir arkadaş grubunuz varsa hep beraber bir ateş yakıp birkaç saat boyunca ateşin etrafında şarkı söyleyin ve dans edin. Bu keyifli saatlerin ardından arkadaşlarınızdan izin isteyerek ayağa kalkın ve partnerinizin elinden tutarak onun da kalkmasına yardım edin. Ardından ikinizin de sevdiği insanların arasında ona kendisini ne kadar sevdiğinizi söyleyin ve evlenme teklifinde bulunun. Sevilen kişiler gözleri önünde utanıp çekinmeden yapılacak böyle cesur bir teklif inanın çok hoşuna gidecektir.

Evlenme teklif etmek

Biraz daha romantik bir ortam hazırlamak istiyorsanız, kumsaldan yürüyerek ulaşılabilen bir koyda iki kişilik şahane bir yemek masası hazırlatın. Keman ya da gitar gibi ortama uyum sağlayacak enstrümanlardan bir ya da birkaçını çalacak küçük, mütevazı bir grupla anlaşarak orada sizi ve partnerinizi beklemelerini isteyin. Ardından partnerinize kumsalda birlikte yürüme teklifinde bulunup onu masanın bulunduğu koya getirin. Gösterdiğiniz bu incelik ve harcadığınız emek onu çok duygulandıracak, yaptığınız evlilik teklifini hayatı boyunca unutmamasını sağlayacaktır.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp