fbpx

Kumsalda Evlenme Teklifi

, , , , , ,

Yaz aylarının en sevilen konseptleri şüphesiz doğada olanlar. Özellikle kumsalda evlenme teklifi en çok tercih edilen organizasyonumuz.

Sevdiğiniz kişiye teklif hafife alınacak bir konu değildir. Tıpkı nişan ya da düğün düzenlemelerine gösterilen ilgi gibi evlenme teklifi organizasyonu da iyi düşünülmeli ve özenle planlanmalıdır. Bu şekilde partneriniz onunla evlenmeyi ne kadar istediğinizi ve onun mutluluğu için verebileceğiniz emeği henüz yeni hayatınızın ilk anlarında görmüş olur.

Evlilik teklifi için tercih edilebilecek en romantik ve özel mekanlardan biri kumsallardır.

Alanında uzman bir organizasyon şirketi sizin için her şeyi planlayıp uygulayacak; siz de bu özel anı aklınızda partneriniz, mutluluğunuz ve birlikte kuracağınız hayattan başka hiçbir şey olmadan, keyfine vararak yaşayabilirsiniz. Üstelik kumsal konsepti oldukça çeşitli sürprizlere de imkan tanıyacağından istediğiniz her şeyi gerçekleştirme olanağınız olacaktır.

Kumsalda evlenme teklifi etmek için en uygunu önden yapılan kısa ve romantik bir yürüyüş. Ardından da baş başa yemek yiyebileceğiniz özel bir alana ulaşmak. Yürüyüşünüz sırasında kumlara belirli aralıklarla ve özenle yerleştirilmiş kokulu mumlar ve fenerler ortamı hazırlamak açısından ideal olacaktır. Ardından kumların üzerine serilmiş, yine iki yanı mumlar ve çeşitli aydınlatmalarla süslü kırmızı bir halının üzerinden kumsalın sizin için özel olarak kapatılan bölümüne kurulmuş, evlenme teklifi için tüller ve çiçeklerle süslenmiş çadır ya da kameriyeye varırsınız. Burada yalnızca siz ve arzu ederseniz yemeğiniz için romantik bir fon müziği çalan müzisyen ya da müzisyenler bulunur. Çadırın içinde her detayı özenle hazırlanmış yemek masası ve içecekler sizi beklemektedir. Sahilde evlilik sırasında yiyeceğiniz yemeğin servisini ellerinizle yapabileceğiniz gibi dilerseniz tecrübeli bir garson da size hizmet edebilir. Yemek sırasında ya da yemeğin ardından partneriniz için seçtiğiniz yüzük arzu ettiğiniz şekilde masaya gelir. Dilerseniz yüzüğün masaya başka biri tarafından getirilmesini ya da masanın altında, görünmeyen bir bölmede en uygun an için saklanmasını seçebilirsiniz.

Evlenme teklifi organizasyonu için deneyimli ve profesyonel bir kurumla anlaşırsanız

sahilde yaptığınız tekliften sonraki anlar da sizin için aynı özenle hazırlanacaktır. Yüzüğü sevdiğiniz kişiye verip evlenme teklifinden sonra dilerseniz başlarınızın üzerinden konfetiler veya çiçek yaprakları atılabilir ya da çeşitli araçlarla size özel, küçük ışık ve ses gösterileri devreye girebilir. Tüm bunların ardından çalmaya başlayan özel ve romantik bir şarkıyla dans ettikten sonra sevgilinizin gözlerindeki mutluluğu görmek emin olun dünyalara bedel olacaktır.

 

Güncelleme Tarihi: 19.11.2023


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp