fbpx

Kumsalda Evlenme Teklifi Nasıl Yapılır?

, , ,

Sevgilinize deniz kenarında evlilik teklifi yapmaya karar verdiniz, öyle mi? Güzel bir fikir bu, sahiller romantizmi çağrıştıran mekanlardır ve dalga seslerinin eşliğinde, kumların üstünde geçirilen romantik saatler unutulmaz bir anı olabilir. Bir kumsalda evlenme teklifi organizasyonunda birçok keyifli detay yer alabilir. Romantik bir teklif olmalı bu tabii, bu yüzden ortamda mumlar ve gül yaprakları olması iyi olur. Sahilde 2 kişilik güzel bir masa kurulmasını da ayarlayabilirsiniz. Kumsalların çoğunda restoranlar ve kafeler vardır, güzel bir tanesini seçip yöneticiyle görüşürseniz size yardımcı olabilirler. Akşam saatlerinde bir plaj partisi organize etmeyi de düşünebilirsiniz; böylece teklifinize dalgalar ve yıldızların yanında arkadaşlarınız da şahit olmuş olurlar ve bu mutlu olayı beraber kutlarsınız. Arkadaşlarınızın yardımıyla organizasyona keyifli detaylar da ekleyebilirsiniz. Örneğin uygun bir anda özel olarak hazırlattığınız teklif afişini açabilirler, canlı müzik yapabilirler, tekliften sonra kız arkadaşınıza çiçekler ve balonlar verebilirler.

Profesyonellerden Yardım

Hayal ettiğiniz kumsalda evlilik teklifi organizasyonunun profesyoneller tarafından hazırlanmasını tercih ederseniz Hayatımın Sürprizi ekibi olarak size memnuniyetle yardımcı oluruz. Bu teklif için sizin geleceğiniz saatten çok önce olay yerine intikal ediyor ve inanılmaz romantik bir ortam hazırlıyoruz. Etrafına tüller geçirilmiş bir çardağın altına bir masa kuruyor ve masayı da, sandalyeleri de giydiriyoruz. Masanın üstünü her birini özenle seçtiğimiz, birbiriyle uyumlu yemek takımları ve dekoratif aksesuarlarla süslüyoruz. Çardağa giden yola etrafı meşalelerle aydınlatılmış kırmızı bir halı seriyoruz. Çardağın çevresine yüzlerce fener serpiştiriyor, zemine büyük kalp figürleri seçiyoruz. Vip garsonunuz her an size hizmet vermeye hazır oluyor. Dilerseniz, profesyonel müzisyen arkadaşlarımızdan biri romantik parçalardan oluşan bir konser veriyor. Bunlar sizin tercih ettiğiniz parçalar da olabilir tabii ki.

Sizin için bunların dışında bir sürü küçük, güzel şeyler de yapabiliriz. Örneğin teklifi yapacağınız zaman yüzüğünüz özel bir kostüm giymiş bir arkadaşımız tarafından getirilebilir. Tekliften sonra kız arkadaşınıza verilmek üzere güzel bir çiçek buketi hazırlatabiliriz. Uzaktan kumandalı volkanlar patlatarak bu mutlu ortamı daha neşeli, daha ışıltılı bir hale getirebiliriz.  Organizasyon mekanına baş başa, konforlu bir şekilde gelmek isterseniz ikiniz için bir VIP araç ayarlayabiliriz.

Böyle bir organizasyonu evlenme teklifi organizasyon şirketi ile bağlantı kurarak değil de kendi olanaklarınızla yapacaksanız bazı noktalara dikkat etmelisiniz. Öncelikle, seçtiğiniz yerde düşündüğünüz şeyleri rahatsız edilmeden yapabileceğinizden emin olmanız gerekiyor. Hava durumunu takip etmelisiniz ki hayalleriniz hava şartları yüzünden yıkılmasın. Sahilde bir masa hazırlatacaksanız masanın güzel görünmesine, sandalyelerin rahat olmasına dikkat edin. Bu çok önemli kararı aldınız ve kız arkadaşınıza unutulmaz bir teklif yapmayı istiyorsunuz; öyleyse özenli davranmak, hiçbir ayrıntıyı atlamamak iyi olur, değil mi? Umduğunuz cevabı almanızı ve birlikte her zaman mutlu olmanızı dileriz.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp