fbpx

Kumsalda Ekonomik Evlilik Teklifi

, , , , ,

Kumsalda evlenme teklifi fiyatları hakkında fikriniz var mı? Bu tür organizasyonlarda fiyatlar lokasyona ve organizasyon sırasında yapılacak şeylere göre değişir. Standart sahilde sürpriz paketleri; yani deniz kenarına kurulmuş, altına bir masa hazırlanmış bir çardak, sahilin mumlarla ve fenerlerle süslenmesi, canlı müzik, özel garson gibi detayları olan paketlerin maliyeti birçok kişiye yüksek gelebilir. Fakat kumsalda ekonomik evlilik teklifi tarzında organizasyonlar da planlanabilir.

2019 yılı ilk yarısı itibariyle bunlar için minimum 450 TL ödemeniz gerektiğini söyleyebiliriz. Bu fiyat, organizasyonun yapılacağı yere ve eklemek isteyeceğiniz detaylara bağlı olarak yükselir.

Sahil ortamında ekonomik bir organizasyon düşünüyorsanız bu istediğiniz şarkının ses bombasıyla çalınması ve ardından üstüne teklif sözleri yazılmış bir afiş açılması şeklinde olabilir. Tekliften sonra da bu mutlu olayı kutlamak için 2’şer tane uzaktan kumandalı volkan ve konfeti patlatılır.

Daha renkli bir organizasyonu tercih ederseniz sahile 50 tane fenerle bir kalp figürü çizilebilir veya bir yol oluşturulabilir. Daha sonra istediğiniz bir şarkı yine ses bombasıyla çalınır teklif sırasında 2 uzaktan kumandalı volkan, 2 de konfeti patlatılır.

Başka bir alternatif olarak 10 metre uzunluğundaki bir kırmızı halının bitim noktasına dikkat çekici büyüklükte kırmızı bir hediye paketi yerleştirilir. Paket açıldığında önce içine yerleştirilmiş balonlar göğe doğru yükselir. Bu güzel sürprizden sonra paketten, iç içe geçmiş kalp biçimli kutular çıkar. Almış olduğunuz teklif yüzüğü bunların en küçüğünün içindedir. Teklif sırasında yine istek parçanız çalınır ve 2 volkanla 2 de konfeti patlatılır.

Bunların dışında, deniz kenarında küçük bir konser seçeneğini de değerlendirebilirsiniz. Bu organizasyon için iki – üç tane profesyonel müzisyen belirlenen saatte, belirlenen yere gelir ve istemiş olduğunuz şarkıları çalarlar. Teklifinizi bu konserin ardından yaparsınız.

Kumsalda ekonomik evlilik teklifi organizasyonları birkaç farklı etkinliğin birleşimi şeklinde de olabilir. Örneğin afiş açma ve canlı müzik organizasyonlarını bir arada hazırlatmayı tercih edebilirsiniz.

Belli bir pakete eklediğiniz her detayın fiyatı, o paketin fiyatına eklenir. 450 liradan başlayan fiyatlar, bu şekilde 1.000 lira ve daha üstüne çıkabilir.

Bu keyifli etkinlikler, teklif ortamı için ciddi bir bütçe ayıramayacak olan veya bunu tercih etmeyen erkekler için uygun alternatifler teşkil eder. İsterseniz bütçenize uygun tek bir organizasyonu tercih eder, dilerseniz biraz daha renkli bir organizasyon için farklı detaylar eklenmesini isteyebilirsiniz.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp