fbpx

Korona Günlerinde Sevgiliye Sürpriz

, ,

Covid 19 ve pandemi gibi kelimeler yaklaşık 10 aydır dünya gündemine oturdu. Ülkemizde, vakalar artış gösterdiğinden, son birkaç haftada yeni önlemler alındı. Hayatımın Sürprizi ekibi olarak müşterilerimizden bu dönemde gelen talepleri değerlendirdik ve korona günlerinde sevgiliye sürpriz fikirleri hazırladık.

Bu dönemler sürpriz evlenme teklifi ve benzer organizasyonlar için de sınırlı dönemler tabii ki. Kalabalık etkinlikler sağlık açısından tavsiye edilmiyor bildiğiniz gibi. Dolayısıyla 2 sevgilinin veya eşlerin dahil olacağı, mekan yeterince büyükse belki birkaç arkadaşın da davet edilebileceği sürpriz organizasyonlar planlamak gerekiyor. Özellikle ilişkisine renk katmak isteyip de sınırlı şartlar altında uygulanabilecek fikirler arayanlara, bu kasvetli dönemde küçük mutluluklar oluşturmak isteyen çiftlere hitap edecek etkinlikler üzerinde düşündük.

Korona Günlerinde Sevgiliye Sürpriz Fikirleri

Ev Süsleme

Sevgiliye – eşe evde sürpriz tarzı etkinliklerin bu dönem için en uygun fikirlerden biri olduğunu söyleyebiliriz. Bunun için sizin evinize gelebilir veya ayarladığımız evlerden birini kullanabiliriz. Ekonomik sürpriz fikirleri arayanlara da, daha konforlu evleri tercih edenlere de hitap edecek alternatifler oluşturduk.

Eko paketimiz sadece 2 kişinin gelebileceği ve 2 saat kalınabilecek bir evde hayata geçiriliyor. İstanbul Bahçelievler’de bulunan bu evin salonu düşündüğünüz organizasyona uygun bir şekilde süsleniyor ve atıştırmalık yiyecek – içeceklerden oluşan küçük bir masa hazırlanıyor. Çift için özel bir video hazırlanmışsa salondaki televizyonda oynatılıyor.

İkinci olarak Emirgan’daki Boğaz manzaralı bir süiti kullanıyoruz. Burada konaklamak da mümkün, arkadaşlarınızı davet etmek isterseniz 4 kişi kalabiliyor. Ekibimiz burada sadece süsleme yapıyor ve konaklamanızı ayarlıyor. Yiyecek – içecek bulunmasını istiyorsanız bunları getirmeniz gerekiyor.

Korona günlerinde sevgiliye sürpriz yapmak isteyenlere sunduğumuz üçüncü ev alternatifi ise deniz manzaralı, bahçeli ve havuzlu bir tripleks villa. Burada da ev süsleme çalışması yapıyoruz ve dilerseniz gece kalabiliyorsunuz. 16 kişiye kadar konaklama olanağı var ama pandemi şartlarından dolayı bunu tavsiye etmiyoruz.

Süit ve villadaki organizasyonlarda mekanlar bunun için yeterli büyüklükte olduğundan canlı müzik hizmeti de verebiliyoruz.

Düğün – Nikah Sonrası Evine Hoş Geldin Sürprizi

Bildiğiniz gibi salgından ötürü kına, düğün ve nikah törenlerine de kısıtlamalar getirildi. Hayal ettiğiniz gibi kalabalık ve eğlenceli bir düğün yapamayabilirsiniz ama sonrasında birlikte yeni hayatınıza başlayacağınız evinizde bazı özel hazırlıklar yapılabilir. Yeni evli bir çift olarak girdiğiniz evinizi balonlar, mumlar, gül yaprakları, kalp biçimli objeler ve dekoratif aksesuarlarla bir masal diyarına çevirebiliriz.  Ayrıca istediğiniz parçalardan oluşan küçük bir canlı müzik dinletisi de ayarlayabiliriz.

Videolu Sürprizler

“Beni Affet” Videoları

Sevgilinizle veya eşinizle aranızda bir kırgınlık varsa sosyal bir şeyler yaparak gönül almaya çalışmanın pek mümkün olmadığı bu zamanlarda güzel bir özür dileme videosu hazırlatma yoluna gidebilirsiniz. Vereceğiniz bilgilerle, bize ulaştıracağınız fotoğraf ve videolarla sizin için güzel bir video hazırlayabiliriz. Dilerseniz sadece sizin konuşmalarınızdan (özür dileyen cümleler, şiirler, şarkılar vb.) veya sizin ve arkadaşlarınızın partnerinizi affetmeye teşvik eden sözlerinden oluşan bir video da olabilir bu. Veya yine amaca uygun bir İstanbul dile geldi videosu hazırlayabiliriz. Bu çalışmada sizin için hazırladığımız metni İstanbul sokaklarında gezen kişilere ve gruplara parçalar halinde söyletiyoruz. Ortaya çok canlı ve sıcak görüntüler çıkıyor.

Teklif ve Kutlama Videoları

Evlenme teklifi yapmak, partnerinin doğum gününü kutlamak veya duygularını, aşkını, özlemini bu şekilde ifade etmek isteyenler için de videolar hazırlayabiliriz.

Sokak Sürprizleri

Partnerinizin doğum günü ise veya ona bir sürpriz evlilik teklifi yapmak ya da özür dilemek istiyorsanız bunu amacınıza uygun şekilde tasarlanmış bir afiş aracılığıyla da yapabilirsiniz. Sizin için fotoğraflı, güzel bir kişiye özel afiş hazırlatabiliriz. Camdan bakıp bunu gördüğü zaman hoşuna gitmez mi, ne dersiniz? Afiş sürprizi sokağa çıkma kısıtlamalarına uygun saat ve yerlerde sokakta da yapılabilir.

Corona Günlerinde Sevgiliye Sürpriz Organizasyonları İçin Aldığımız Önlemler

Pandemi sürecinde yaptığımız organizasyonlar için hem ekip arkadaşlarımızın, hem de müşterilerimizin sağlığını korumak adına çeşitli önlemler alıyoruz. Ev sürprizleri için çiftlerden HES kodu istiyoruz. Kullandığımız evleri özel dezenfektan maddelerle temizletiyor, belirli yerlere dezenfektan koyuyoruz. Müşterilerimiz isterse o gün kendileriyle ilgilenecek olan ekip arkadaşlarımızın HES kodunu paylaşıyoruz.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp