fbpx

Korona Günlerinde Evlilik Teklifi

, , ,

Aralık 2019’da Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan corona virüsü kısa sürede dünyanın bütün ülkelerini etkisi altına aldı. 2020’nin sonuna yaklaşıyoruz ve ikinci, üçüncü dalgalarla devam eden pandemi halen hayatımızı her yönden etkilemeye devam ediyor. Partnerine sürpriz evlilik teklifi yapmak isteyenlerin eskisi kadar çok alternatifi yok örneğin. Hayatımın Sürprizi ekibi olarak bizimle teklif, özür dileme, kutlama organizasyonları için iletişim kuranlara daha özel, daha kısıtlı seçenekler sunmak durumundayız. Korona günlerinde evlilik teklifi yapmak isteyen müşterilerimiz için de günün şartlarına uygun planlar yaptık.  Yılbaşına sayılı günler kaldı, bu yüzden bu fikirleri yılbaşında evlilik teklifi planlarınız için de düşünebilirsiniz.

Korona Günlerinde Evlenme Teklifi Fikirleri

Evde Romantik Teklif

Ev süsleme organizasyonları için yaşadığınız veya teklif amacıyla tuttuğunuz eve gelebiliriz. Bunun dışında bizim teklif edeceğimiz mekanlar da var.

Bu tip organizasyonlarda teklifi yapacağınız evi mumlar, şamdanlar, gül yaprakları, boncuk dizileri, balonlar ve dekoratif aksesuarlarla süslüyoruz.

Özenle seçtiğimiz malzemeleri mekanın boyutlarını ve dekorasyonunu dikkate alarak göze hoş gelecek bir şekilde serpiştiriyoruz.

Evde Ekonomik Teklif Paketi

İstanbul Bahçelievler’deki bir evin salonunda sizin için romantik bir dekor ve bir kokteyl masası hazırlıyoruz. Bir teklif videosu hazırlandıysa bunu TV’den izleme olanağı veriyoruz. Bu evde 2 kişi, 2 saat boyunca kalabiliyorsunuz.

Emirgan’da Boğaz Manzaralı Suit

Bu konforlu mekanda 4 kişinin konaklama imkanı da var. Dilerseniz yaşadığınız romantik anlara tanık olmaları ve mutluluğunuzu paylaşmaları için 2 arkadaşınızı da davet edebilirsiniz. Burada süsleme çalışması yapıyoruz, ayrıca canlı müzik imkanı da sağlayabiliriz.

Deniz Manzaralı Tripleks Villada Teklif

Korona günlerinde evlilik teklifi yapmak isteyenlere bunu bahçesi ve havuzu da olan tripleks bir villada yapma olanağı da sağlayabiliyoruz. Burası büyüklük olarak yakınlarınızı ve arkadaşlarınızı da ağırlayabileceğiniz bir mekan, 16 kişiye kadar konaklama olanağı var ama pandemi sürecinde daha az kişiyi davet etmenizi tavsiye ediyoruz.  Teklif sırasında canlı müzik dinletisi olmasını isterseniz o konuda da yardımcı olabiliriz.

Sokak Organizasyonları

Partnerinizle birlikte yürüdüğünüz sırada farklı şekillerde karşınıza çıkıp açık havada renkli bir teklif yapmanızı sağlayabiliriz. İşte pandemi sürecinde sokak ortamında yapabileceğimiz bazı şeyler: (Kısıtlamalar çerçevesinde tabii ki.)

*Karşınıza bir teklif afişiyle ve / veya canlı müzik dinletisiyle çıkabiliriz.

*Melek kostümü giymiş bir arkadaşımız partnerinizi hazırladığımız çeşitli sürprizlere yönlendirerek (Canlı müzik dinletisi, üstünde fotoğrafınızın bulunduğu tişörtler giymiş veya yüzlerine sizin yüzünüzden esinlenerek hazırlanmış maskeler takmış kişiler vb.) dev boyutlu bir hediye kutusunun yanına getirebilir. Partneriniz kutuyu açınca içindeki balonlar gökyüzüne doğru uçar. Almış olduğunuz sürpriz hediyeler veya yüzük de bu kutunun içine koyulabilir.)

Otel Sürprizleri

Teklifini bir otelde yapmayı düşünenler için mumlar, balonlar ve dekoratif aksesuarlarla otel odası süsleme çalışmaları da yapıyoruz. Bunun için İstanbul’da sizin ayarladığınız bir otele gelebilir veya size birkaç mekan tavsiye edebiliriz.

Sapphire’de Evlilik Teklifi

Sevgilinize İstanbul Sapphire binasında mumlar, balonlar ve kalp biçimli objeler arasında “Benimle evlenir misin?” demek ister misiniz? Ayrıca zemine minik mumlar ve gül yapraklarıyla bir kalp çiziyor ve içine isimlerinizin baş harflerini yazıyoruz. Uygun bir köşeye koyduğumuz köpükten yapılmış büyük boyutlu, kırmızı harfler de “Seni seviyorum” cümlesiyle duygularınızı yansıtıyor.

İzoletta’da Romantik Teklif

İstanbul Sarıyer’deki LifePark İzoletta partnerine romantik bir teklif yapmak isteyenler için bulunmaz bir ortam. Ahşap mobilyalarla dekore edilmiş olan mekanı çevreleyen geniş camlar etkileyici bir doğa manzarasına bakıyor. Kız arkadaşınız ekibimizin uygun yerlere koyduğu kırmızı balon demetleri, mumlar, şamdanlar ve diğer aksesuarların canlılık ve renk kattığı bu ortama girince bir masal diyarına düştüğünü zannedecek.

Evlenme Teklifi Videoları

Korona günlerinde sevgiliye sürpriz yapmak isteyenlere teklif videolarını da tavsiye edebiliriz. Bunu farklı şekillerde yapabiliriz. Sizin gönderdiğiniz malzemeleri değerlendirerek bir video hazırlayabiliriz örneğin. Duygularınızı ifade eden cümlelerle, belki şiirler ve şarkılar da ekleyerek güzel bir video oluşturmanıza yardımcı olabiliriz.

Yakınlarınızın, arkadaşlarınızın partnerinizi size “Evet” demeye teşvik etmek için söyledikleri şeylerden oluşan parça videoları bize gönderirseniz düzenleyip tek bir video haline getirebiliriz.

Size özel bir metin hazırlayıp bu metni parçalar halinde farklı kişilere ve gruplara söyleterek bir video hazırlayabiliriz.

Karantina Şartları Gereği Aldığımız Önlemler

Kullandığımız evleri her bir organizasyonun öncesinde özel dezenfektanlarla temizletiyoruz. Ayrıca belli yerlere gerekli durumlarda kullanmanız için dezenfektan koyuyoruz.

Çiftlerden HES kodu istiyor ve müşterimizin istemesi halinde kendisi için çalışacak olan ekip arkadaşlarımızın HES kodlarını veriyoruz.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp