fbpx

Köprüde Lazerli Evlenme Teklifi

İstanbul’da evlilik teklifi, doğum günü, evlilik yıldönümü gibi organizasyonlar hazırlayan ve bundan büyük keyif alan Hayatımın Sürprizi ekibi olarak geçtiğimiz aylarda bir köprüde lazerli evlenme teklifi organizasyonuna daha imza attık.

Tam bir “Benim gönlüm sarhoştur yıldızların altında” olayıydı. Elif’le Ozan çok mutluydular. Biz de öyleydik. İnsanların böyle mutlu anlarına tanık olduğunuz zaman size de onların keyfinden ve heyecanından bir şeyler bulaşıyor – iyi ki. Onlarınki kadar olmasa bile, sizin de içiniz pırpır ediyor.

Bu organizasyon için bir tekne kiraladık, içini çiftimiz için süsleyip hazırladık ve gelmelerinden bir süre sonra onlarla beraber yola çıktık. Kameralarımız hazırdı, bu unutulmaz anları belgelememek olmazdı, değil mi?

Tekne köprüye yaklaştığı zaman kullandığımız kaliteli lazer cihazı da harekete geçti. Köprünün altında önce “Seni çok seviyorum”, ardından da “Benimle evlenir misin?” cümleleri belirdi.

Ozan diz çöküp yüzüğünü uzattı, kız arkadaşı onun teklifini heyecan ve mutluluk içinde kabul etti.

Bundan sonra yepyeni bir hayat bekliyordu onları. Birlikte yaşamak ve yaşlanmakla ilgili hayalleri daha bir ete kemiğe bürünmüştü artık. Mutluydular. Mutluyduk. Muhtemelen İstanbul da mutluydu böyle güzel bir olaya tanıklık ederken.

Daha sonra köprünün altına “Elif evet dedi”, “Ozan çok mutlu” gibi cümleler de yazıldı.

Bir süre sonra geri döndük ve çiftimizle vedalaştık.

Elif’le Ozan artık evlilik kararı almış bir çifttiler. Sıradaki hayalleri nikah masasına oturup iyi günde, kötü günde beraber olmaya söz vermekti muhtemelen. Birlikte uzaklaşırken bunun planlarını yapmaya başlamışlardı bile belki de. Bütün güzel, umutlu hayallerinin gerçek olmasını dileriz.

Bu anları paylaşmanın keyfine paha biçilemez, biliyor musunuz? Aynı mekanda onlarca organizasyon hazırlasanız bile her biri farklıdır aslında. Çünkü yüzler farklıdır, yüzlerin şaşkınlık ve mutluluk anlarında aldığı görüntüler farklıdır, gülüşler farklıdır, insanların mutluluklarını ifade etme biçimleri farklıdır.

Bu yüzden, hazırlıkları birbirine benzese de, her organizasyon başka bir serüvendir bizim için.

Kız arkadaşınıza köprüde lazerle evlilik teklifi yapmak isterseniz size de yardımcı olabiliriz tabii ki. Sizinle de güzel bir maceramız, güzel bir hatıramız olmasını çok isteriz.

Bineceğiniz tekneye giden yola bir kırmızı halı yayabiliriz.

Tekneye iki kişilik romantik, şık bir masa hazırlayabilir, bu masanın üstünde arzu ettiğiniz türden yiyecek ve içecekler olmasını ayarlayabiliriz.

Teknenin içini fenerlerle, dekoratif aksesuarlarla süsleyebilir, bu keyifli yolculuk sırasında istediğiniz şarkıları dinlemenizi sağlayabiliriz.

Kaliteli bir lazer cihazıyla köprünün altına aşk ve teklif cümleleri yazdırabiliriz.

Bu eşsiz, değerli anları kameralarımızla ölümsüzleştirebiliriz.

Hayal ettiğiniz başka bir şeyler var mı? Arayın, görüşelim.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp