fbpx

Kız Arkadaşınızın Hayallerini Süsleyen Bir Evlenme Teklifi İçin Yapmanız Gereken 5 Şey

Yıllardır kadınların hayallerini süsleyen evlilik teklifi organizasyonları hazırlayan Hayatımın Sürprizi ekibi olarak size kız arkadaşınıza unutmayacağı bir teklif yapmanızı sağlayacak birkaç fikir vermek istiyoruz. Teklifin ortamı, dekoru, detayları sizin için çok önemli olmayabilir, erkekler bu tip şeylere kadınlar kadar hevesli ve düşkün değildirler. Ama kız arkadaşınızın hayallerini süsleyen bir evlenme teklifi yapmak gibi bir niyetiniz varsa bu öneriler işinize yarayabilir.

Sevgilinizin bu konudaki yaklaşımını bilemeyiz elbette – belki o da kendisi için özel bir teklif ortamı hazırlanmasına pek önem vermeyen biridir. Fakat gerçek şu ki kadınların çoğu bundan hoşlanırlar. Bizzat test ettiğimiz bir başka gerçek de şu ki “Benimle evlenir misin?” sorusunu özenle hazırlanmış bir teklif dekorunun içinde aldıkları zaman gözleri yıldızlar kadar parlak olur ve genellikle sevinç gözyaşları akıtırlar. Buna birçok kere tanık olduk ve emin olun ki seyri çok keyiflidir.

İşte size tavsiyelerimiz:

1.Teklife En Sevdiği Şeyleri Dahil Edin

Teklifinizi kişiselleştirmek ve her şeyi onu mutlu etmek adına hazırladığınızı vurgulamak için kız arkadaşınızın favorileri üzerinde düşünün. En sevdiği çiçeklerden oluşan bir aranjman hazırlatın, dekoru hazırlarken onun favori renklerini kullanın, en sevdiği tatlıdan alın. Müzik olacaksa listeyi onun zevklerine göre hazırlatın.

Teklife onun çok sevdiği iki veya daha fazla unsuru dahil ederek romantizmi beş kat daha arttırabilirsiniz.

2.Rahat Olmaya Çalışın ve Ona Kur Yapın

İkinizin de hayatı etkileyecek önemli bir soruyu sormaya hazırlanıyorsunuz, kendinizi gergin ve heyecanlı hissetmeniz doğaldır. Mükemmel bir teklif planı hazırlamakla ilgili endişeleriniz de gerginliğinizi arttırabilir.

Daha çok onun ne kadar şaşıracağına ve sevineceğine odaklanın. Teklif anı gelene kadar sevgilinize kur yapın, romantik sözler söyleyin, aşk ve umut dolu duygularınızdan söz edin. Bir gezi planladıysanız onu rahat ve keyifli bir şekilde gezdirin. Romantik yaklaşımınızla, sohbetinizle ona güzel, romantik, neşeli anlar yaşatın. Teklif için belirlediğiniz zaman gelene kadar sevgilinizle flört edin. Kendini bir rüyada gibi hissetsin ve bu unutulmaz teklifi aldığı anda rüyasının en güzel yeri olsun.

3.Video Da Çektirin

Fotoğrafların yanı sıra video da çektirin. Anı yakalamakla yetinmeyin, sonrasını da belgeleyin. Bu sizin hayatınızın en önemli günlerinden biri, bu yüzden mümkün olan her türlü şekilde kayda alın.

4.Elinde Bir Hatıra Eşyası Kalmasını Sağlayın

Bir şiir ya da aşk mektubu yazın ve bunun için şık bir sunum hazırlayın; örneğin güzel bir kağıda yazıp şık bir dosyanın veya kutunun içine koyun. İkinizin fotoğraflarıyla bir albüm hazırlayın ya da güzel fotoğraflar çekilmesini ayarlayın ve daha sonra bunlardan oluşan bir albüm hazırlatıp kız arkadaşınıza verin. Yemek yiyecekseniz bugüne özel bir menü bastırın. Çok sevdiği bir nesnenin formunda bir biblo gibi özel bir teklif hediyesi alın.

Fotoğraf seçeneğini tercih ederseniz bir profesyonelle veya en azından bu konuda yetenekli, yaratıcı ve becerikli olan bir arkadaşınızla anlaşın. Kadınlar böyle küçük, hoş hatıra eşyalarını severler.  Sevgiliniz elinde bugüne ait somut bir şeyler olmasından hoşlanacak ve bu unutulmaz hatırayı özenle saklayacaktır.

5.Mümkünse Diz Çökün

“Mümkünse” deme gereği duyduk zira diz çökerek evlenme teklifi yapmak bir sebeple size çok ters geliyorsa elbette ki bunu yapmak zorunda değilsiniz. Bu eski ve klasik bir gelenektir ve kadınların kalbini eritir. Bu harekete çok karmaşık anlamlar yüklemek de gerekmez. Böyle bir teklif sırasında karşınızdaki kişiye duyduğunuz derin saygıyı ve bağlılığı ifade eder. Aldığınız yüzüğü sevgilinize doğru uzatırken onun da elini uzatarak bunu kabul etmesini talep etmiş olursunuz – hepsi budur.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir:

Mükemmel bir evlilik teklifi organizasyonu nasıl hazırlanır?

Mükemmel bir evlilik teklifi için 10 ipucu


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp