Kişiye Özel Senaryolar

,

Mutlu bir ilişki yaşayan ve bu mutluluklarını evlilikle taçlandırmak isteyen çiftler için, evlilik teklifi anı oldukça önemlidir. Erkeğin kadına, ya da kimi durumlarda kadının erkeğe karşı; ona olan sonsuz aşkını ve bir ömrü birlikte geçirme isteğini ifade ettiği bu anın iyi planlanması iki tarafı da mutlu eder. Ayrıca birlikte çıkılacak hayat yolunun temellerinin daha en baştan sağlam atılmasına yardımcı olur.

Geçmişte evlilik teklifleri genellikle baş başa yenilen şık bir akşam yemeği sonrasında sevgiliye sunulan yüzükle gerçekleştirilirdi. Günümüzde ise çok daha orijinal şekillerde organize edilebiliyor. Biz de Hayatımın Sürprizi olarak sizin bu konudaki istek ve fikirleriniz doğrultusunda aklınıza gelebilecek en muhteşem kişiye özel evlenme teklifi organizasyonunu yapmak konusunda çok hevesliyiz.

Kişiye Özel Senaryolar

Aklınıza olabilecek her türlü sürpriz evlenme teklifi seçeneğini getirmekte özgürsünüz. Bu seçenek denizin üstünde, havada ya da siz ve sevgiliniz için özel olarak kapatılmış bir yerde olabilir. Yat, kumsal, sinema salonu gibi özel bir mekanda gerçekleşebilir. Üstelik kişiye özel sürpriz senaryolar size yalnızca mekan seçiminde değil, dekorasyon ve organizasyonun diğer aşamaları konusunda da neredeyse sınırsız bir yaratıcılık imkanı sağlar.

Örneğin, müstakbel eşinizin içindeki çocuğu henüz kaybetmemiş biri olduğunu varsayalım. Öyleyse pembe ve beyaz ağırlıklı renkler ve sevimli, dekoratif objelerle süslenmiş romantik bir çardak hoşuna gidebilir. Burada sizin için hazırlanmış özel tatlı ve çikolataları birer kadeh şarap veya şampanya eşliğinde tüketerek keyifli saatler geçirebilirsiniz.

Gecenin sonunda yanınıza gelerek ona seçtiğiniz yüzüğü sunacak özel kostümlü bir animatör de sizin sürpriz evlilik teklifi planınızın doruk noktası olacaktır. Eğer ilginizi biraz daha ciddi ve oturaklı kişiye özel senaryolar çekiyorsa bu konuda da sınırsız seçenekle karşı karşıyasınız.

Kız Kulesi ya da Çırağan Sarayı gibi tarihi bir mekanın bir bölümünün sizin için kapatılması fikrine ne dersiniz? Üstelik buraya özel ışıklandırmalarla çevrelenmiş kırmızı bir halının üzerinden yürüyerek ulaşıyorsunuz. Yolun bittiği yerde de sizi mumlarla süslenmiş romantik bir masası bekliyor olacak.  Dilerseniz yemeğiniz sırasında en sevdiğiniz aşk şarkılarını çalan profesyonel müzisyenler de size eşlik edebilirler. Kısaca kişiye özel sürpriz senaryolar konusunda tek sınırınız hayal gücünüz ve yapmanız gereken tek şey onu müstakbel eşinize rüya gibi bir zaman geçirtmek için kullanmak!


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp